ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №10 засідання виконавчого комітету від 23.10.2020 р

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ № 10

засідання виконавчого комітету

від 23 жовтня 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.,  Новогусарівський сільський голова

 

Присутні :

 

    1.Мараховський Микола Прокопович

     2. Окомельченко Світлана Олександрівна

     3. Савченко Людмила Михайлівна

     4. Шелехань Антоніна Василівна

    

 

Запрошені      керівники    бюджетних        установ,   діловод  сільської  ради Постернак Ю.Ю.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про посилення  ветеринарно-санітарних заходів на території сільської ради, станом на 01.11.2020 року.

2.     Про стан залучення населення ради до оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, станом на 01.11.2020 року.

3.     Про роботу координаційної ради у справах дітей, 2020 рік.

4.     Про проведення інвентаризації  в закладах бюджетної сфери.

 

 

Порядок денний  затверджено.

 

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ:   сільського голову Кононова В.Г. про посилення  ветеринарно-санітарних заходів на території сільської ради,   який сказав на території сільської ради, станом на сьогоднішній день   ВРХ привита, проти сказу та інших захворювань.  Населення сільської ради  повинне сприяти ветеринарній службі району у проведенні санітарно - ветеринарних заходів з метою запобігання захворювання тварин.  Проводити роз`яснювальну роботу з громадяни,  про  проведення щеплень  тварин, згідно існуючого законодавства. Медичним працівникам проводити роз’яснювальну роботу з населенням про поводження у разі  підозри захворювання тварин на сказ. На районних засіданнях надзвичайної протиепізоотичної комісії, де запрошуються підприємці, спеціалісти ветеринарної медицини, підіймаються  також це питання, щодо недопущення  занесення збудника африканської чуми  та інших захворювань на території району.

ВИСТУПИЛИ: член виконкому Мараховський М.П., який сказала  посилення ветеринарно-санітарних заходів  на території сільської ради,  дає можливість  попередження захворювань тварин.   Мене турбує питання  наявності на території бродячих собак,  крім свійських , ще багато завезених або  вигнаних з домівок. Собаки повсюди біля  гімназії, магазину  та просто по дорозі, діти ходять самі без догляду  до гімназії, ми не можемо ні які гарантії давати, що собаки здорові, це важливе питання - це проблема всієї країни.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про посилення  ветеринарно-санітарних заходів на території сільської ради станом на 01.11.2020 року» прийняти. Рішення №40 від 23.10.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає.

СЛУХАЛИ: відповідальну за оформлення субсидії по сільській раді Постернак Ю. про стан залучення населення ради до оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, станом на 01.11.2020 року, яка сказала на сьогоднішній день  мешканці всіх населених пунктів оформлюють субсидію.  Мешканці сіл Байрак  та Щурівка  оформляють  субсидію на тверде паливо – дрова, по Байраку – 8 мешканців, які оформили субсидію,  по с.Щурівка – 4 сімей, також мешканці цих сіл отримують пільги, як учасники війни та учасники бойових дій. По с.Нова Гусарівка мешканці оформили 67 сімей, є такі сім`ї, кому відмовили від надання субсидії, причини відмови це - коли  громадяни,  які  знаходилися  за кордоном  більше за  60  днів, хто оформив спадщину, хто здійснив продаж більше 50 тис.грн. Ми постійно проводимо роз’яснювальну роботу про подачу документів на оформлення субсидії, так як є спеціальні комісії , які розглядають всі ці конфліктні ситуації.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про стан залучення населення ради до оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, станом на 01.11.2020 року» прийняти. Рішення №41 від 23.10.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононов В.Г. пророботу координаційної ради у справах дітей, станом на 01.11.2020 року, який сказав  протягом  2020 року  не виявлено дітей, які опинились в складних життєвих умовах.  В вересні разом з вчителями Новогусарівської гімназії  були перевірені умови проживання багатодітної родини  Василенко Жанни Володимирівни, яка проживає по вулиці Центральна з шістьма  дітьми, з  матір’ю була проведена бесіда про відповідальність за виховання дітей.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про роботу координаційної ради у справах дітей, станом на 01.11.2020 року» прийняти. Рішення №42 від 23.10.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради Дранник О., про проведення інвентаризації  в закладах бюджетної сфери, яка сказала   щорічно в закладах бюджетної сфери в кінці року   проводиться інвентаризація основних засобів і швидкозношуючих предметів і матеріалів. Комісія у нас створена та працює.  Всі керівники бюджетних установ повинні з відповідальністю і сумлінням поставитись до проведення річної інвентаризації. Бережливе ставлення до існуючих матеріалів і засобів,  подовжує термін їх використання.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про проведення інвентаризації  в закладах бюджетної сфери» прийняти. Рішення №43 від 23.10.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

 

Сільський голова                                                          Вячеслав КОНОНОВ