ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №08 засідання виконавчого комітету від 31.08.2020 р

 

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОВОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ № 08

засідання виконавчого комітету

від 31 серпня 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.Г., сільський голова

 

Присутні :

 

1.     Мараховський Микола Прокопович

    2.  Окомельченко Тетяна Миколаївна

     3. Окомельченко Світлана Олександрівна

     4. Савченко Людмила Михайлівна

     5. Шелехань Антоніна Василівна

    

 

Запрошені керівники бюджетних установ.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про стан розрахунків по земельному податку, станом на 01.09.2020 року.

2.     Про охоплення навчанням дітей шкільного віку на території  сільської ради, станом на 01.09.2020 року.

3.     Про автобусне сполучення населених пунктів сільської ради, станом на 01.09.2020 року.

4.     Про  визначення і обладнання місць розміщення друкованих та агітаційних матеріалів для проведення виборів.

 

Порядок денний  затверджено.

 

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононов В.Г. про стан розрахунків по земельному податку, станом на 01.09.2020 року,  який сказав повідомлення по оплаті за земельний податок, орендну плату та податок на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки мешканцям сільської ради були роздані.  На даний час проводиться робота з мешканцями, хто має заборгованість,   по погашенню  заборгованості за минулі роки. По орендній платі та податок на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки мешканці повністю розрахувались.

У кого будуть інші пропозиції. 

Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про стан розрахунків по земельному податку, станом на 01.09.2019 року» прийняти. Рішення №33 від 31.08.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»- 6 чол., «проти»- немає, «утримались»- немає

СЛУХАЛИ: члена виконкому Савченко Л.М. про охоплення навчанням дітей шкільного віку, на 01.09.2020 року, яка сказала  на сьогоднішній день по списку в школі нараховується  34 учня, всі діти, які на території сільської ради зареєстровані та проживають, охоплені навчанням,  учні, які закінчили 9 класів, пішли далі навчатися, 3 дитини пішли до 10 класу, один учень до Балаклійського коледжу. Також ми працюємо по охопленню дітей дошкільного віку,  з кожним із батьків проводимо  роботу щодо необхідності відвідування дітьми дитсадочку  та підготовку їх до школи.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г., охоплення дітей шкільного віку на території сільської ради, це питання стоїть на обліку, як в Новогусарівській гімназії так і сільській раді. Не відвідування дітей дошкільного віку дитячого садочку, це питання стоїть   на особистому контролі, тому що діти повинні бути підготовлені до школи. Запропонував вести  роз’яснювальну роботу з батьками щодо підготовки дітей дошкільного віку до школи.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про охоплення навчанням дітей шкільного віку на  території сільської ради, станом на 01.09.2020 року» прийняти. Рішення №34 від 31.08.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»- 6 чол., «проти»- немає, «утримались»- немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про автобусне сполучення населених пунктів сільської ради, станом на 01.09.2020 року,   який сказав сполучення  рейсу м.Балаклія – с.Щурівка обслуговує ТОВ «АВТО-ОВИ»,  на даний час, без погодження сільської ради змінився графік проїзду   Балаклія – Щурівка по три рейси по трьом дням, це середа, п’ятниця та неділя, це надає мешканцям сільської ради незручності.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про автобусне сполучення населених пунктів сільської ради станом на 01.09.2020 року» прийняти. Рішення №35 від 31.08.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»- 6 чол., «проти»- немає, «утримались»- немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В. про визначення і обладнання місць  розміщення друкованих та агітаційних матеріалів для проведення виборів. Запропонував затвердити  місця розташування друкованих та інших агітаційних матеріалів на вибори : с.Нова Гусарівка в центрі села біля сільської ради, за адресою: с.Нова Гусарівка, вул. Центральна,53;   с. Щурівка - біля зупинки автобусу в центрі села вул. Річкова,2,;  с. Байрак - біля домоволодіння гр.._________. - вул.. О.Петрусенко,5; біля домоволодіння гр. _____________- вул.. Зелена,10; біля домоволодіння гр.._________.- вул.Набережна,2.  Визначити приміщення для проведення публічних заходів передвиборної агітації - сільський будинок культури в с.Нова Гусарівка, вул. Центральна,52.  Порядок  оплати послуг  за користування приміщенням встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про визначення і обладнання місць  розміщення друкованих та агітаційних матеріалів для проведення виборів» прийняти. Рішення №36 від 31.08.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»- 6 чол., «проти»- немає, «утримались»- немає

Головуючий оголосив, що питання, винесенні на розгляд засідання виконавчого комітету, вичерпані.  

Пропозицій, зауважень і запитань по порядку ведення засідання виконавчого комітету не надійшло.

Робота засідання виконавчого комітету закрита.

Сільський голова                                                              Вячеслав КОНОНОВ