ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №07 засідання виконавчого комітету від 30.07.2020 р

 

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОВОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ № 07

засідання виконавчого комітету

від 30 липня 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.Г., сільський голова

 

Присутні :

1.     Окомельченко Тетяна Миколаївна

2.     Окомельченко Світлана Олександрівна

     3.  Савченко Людмила Михайлівна

     4.  Шелехань Антоніна Василівна

 

Запрошені керівники бюджетних установ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про санітарний стан населених пунктів сільської ради, станом на 01.08.2020 року.

2.     Про підготовку багатоповерхових житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період, станом на 01.08.2020 року.

3.     Про затвердження заходів до Дня Незалежності України, 2020 рік.

4.     Про виділення квартири на умовах найму, в багатоповерховому житловому будинку_______________, яка зареєстрована за адресою: вул.________ кв._____ с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

5.     Про здійснення Подання до Балаклійського районного суду Харківської області про призначення гр.__________________ опікуном (піклувальником) над гр. ____________________

6.     Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства  гр.__________________.

 

 

 

Порядок денний  затверджено.

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В. про санітарний стан населених пунктів сільської ради, станом на 01.08.2020 року, який сказав  наведення порядку на території населених пунктів сільської ради постійно стоїть на контролі виконкому сільської ради.  На дошці оголошень постійно вивішено оголошення, про наведення порядку біля своїх дворів. По індивідуальним будинкам це питання вирішується позитивно, тому що кожний власник будинку знає що йому потрібно наводити порядок біля будинку, а також біля  при будинкової території і постійно підтримувати порядок біля свого будинку.   С мешканцями багатоповерхівці постійно  проводиться робота по наведенню порядку, як і своїх під’їздах, так і на прибудинковій території, мешканці постійно не задоволені , що їх постійно заставляють наводити порядок на території, хоч там вони живуть вже більше двадцяти років,  мешканці цих будинків вважають , що будинки сільської ради і сільська рада повинна наводити їм порядок. Біля пам’ятників загиблим воїнам прибрана  прилегла територія у всіх населених пунктах сільської ради, на цвинтарі громадяни, які знаходяться на громадських роботах понаводили порядок.

 СЛУХАЛИ:  члена виконкому Окомельченко Т.М.,  яка сказала   мешканці сільської ради постійно повинні  боротися з бур’янами, особливо зараз починається амброзії. Ця рослина розмножується великими темпами, на протязі декілька років  розповсюдилась по всім населеним пунктам, чисельність щорічно росте, бо своєчасно не проводиться видалення рослини, рослина цвіте, осипається насіння, на наступний рік у мільйони разів кількість рослин збільшується. Тому потрібно виривати рослини з корінням і спалювати його, не допускаючи до цвітіння. Знову постає одне питання, мешканці індивідуальних будинків бур’яни постійно косять , мешканці багатоповерхових житлових будинків ні як не розділять свої території та сподіваються, що  сільська рада все за них зробить.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про санітарний стан населених пунктів сільської ради, станом на 01.08.2020 року» прийняти. Рішення №27 від 30.07.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол., “проти” – немає, “утримались”- немає.

СЛУХАЛИ: сільського  голову Кононова В.Г. про підготовку багатоповерхових житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період, станом на 01.08.2020 року, який  сказав  на території сільської ради  знаходяться три багатоповерхових будинки, квартири в основному не приватизовані, комунального підприємства немає. На даний час стоїть питання про створення комунального підприємства, але  сільська рада не можуть знайти керівника.  Мешканці роблять ремонт тільки в своїх квартирах, ремонтом будинків взагалі ніхто не займається. З усіма  мешканцями будинків  проводиться постійно робота по встановленню індивідуального опалення в квартирах  та утеплення  вікон і дверей, багато квартир, які повністю розбиті, тому підготовка цих будинків залишається на низькому рівні.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про підготовку багатоповерхових житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період, станом на 01.08.2020 року» прийняти. Рішення №28 від 30.07.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол., “проти” – немає, “утримались”- немає.

СЛУХАЛИ: заслухавши інформацію директора СБК Шабетю С.А.  про затвердження заходів до Дня Незалежності України, 2020 рік.. Запропонувала затвердити заходи щодо святкування Дня Незалежності України, а саме: створити куточок в бібліотеці с.Нова Гусарівка з підбіркою літератури з періодичних видань та книг до Дня Незалежності України,  провести Онлайн привітання  «Україна – обличчя нової епохи».

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження заходів до Дня Незалежності України, 2020 рік» прийняти. Рішення №29 від 30.07.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол, “проти”- немає, “утримались”- немає

СЛУХАЛИ: сільського  голову Кононова В. про заяву Ковалевської  Валентини Миколаївни, яка зареєстрована за адресою: вул.______ кв.48 с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області  про виділення квартири їй на умовах найму в багатоповерховому житловому будинку.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про виділення квартири на умовах найму, в багатоповерховому житловому будинку___________,яка зареєстрована за адресою: вул._______ __ кв.__ с.Нова Гусарівка  Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №30 від 30.07.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол, “проти”- немає, “утримались”- немає

СЛУХАЛИ: сільського  голову Кононова В. про заяву ___________________ про призначення його опікуном над сестрою ________.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про здійснення Подання до Балаклійського районного суду Харківської області про призначення гр._________________ опікуном (піклувальником) над гр.____________» прийняти. Рішення №31 від 30.07.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол, “проти”- немає, “утримались”- немає

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

СЛУХАЛИ: сільського  голову Кононова В. про заяву  __________про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства 

гр.__________» прийняти. Рішення №32 від 30.07.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: “за”- 5 чол, “проти”- немає, “утримались”- немає

 

Головуючий оголосив, що питання, винесенні на розгляд засідання виконавчого комітету, вичерпані.  

 

Пропозицій, зауважень і запитань по порядку ведення засідання виконавчого комітету не надійшло.

 

Робота засідання виконавчого комітету закрита.

Сільський голова                                                           Вячеслав КОНОНОВ