ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №06 засідання виконавчого комітету від 30.06.2020 р

 

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОВОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ №6

засідання виконавчого комітету

від 30 червня 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.Г., сільський голова

 

Присутні :

1.     Окомельченко Світлана Олександрівна

     2.  Савченко Людмила Михайлівна

3.  Мараховський Микола Прокопович 

4.  Шелехань Антоніна Василівна

 

Запрошені керівники бюджетних установ, голова  комісії з питань захисту прав споживачів  Мараховська Людмила Іванівна

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про виконання  плану збору земельного податку з населення сільської ради, станом на 01.07.2020 року.

2.     Про організацію роботи з населенням по профілактиці захворювання на туберкульоз, станом на 01.07.2020 року.

3.      Про здійснення контролю за дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів на 2020 рік.

4.     Про  забезпечення  пожежної безпеки та навчання населення сільської ради правилам пожежної безпеки, станом на 01.07.2020 року.

5.     Про затвердження плану роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2020 року.

 

Порядок денний  затверджено.

 

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононов В.Г. про виконання  плану збору земельного податку з населення сільської ради, який сказав на даний час ми отримали повідомлення з ДПІ. Проводяться заходи по роздачі їх власникам.  За 6 місяців 2020 року  по земельному податку з фізичних осіб  ми отримали 1718 грн.,  земельний податок з юридичних осіб  при плані 3350 грн., отримали 3096 грн.  На сьогоднішній день проводиться робота по сплаті земельного податку, як з  фізичними особами , так і з  юридичними.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про виконання  плану збору земельного податку з населення сільської ради, станом на 01.07.2020 року» прийняти. Рішення №22 від 30.06.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає.

СЛУХАЛИ:  сільського голову Кононова В.Г. про  організацію роботи з населенням по профілактиці захворювання на туберкульоз, який сказав, ситуація  на сьогоднішній день залишається невтішною, тому що така сільська рада залишається без фельдшера, то хоч мешканці сільської ради мали змогу піти зробити  флюорографію на місце, тому що приїжджала машина з флюорографічний апаратом для обстеження, а тепер вже  з 2019 року, машина не приїздить, тому все на совісті самих мешканців, це говорить про те, що ми не володіємо інформацією, в якому стані знаходяться мешканці нашої сільської ради. Неодноразово було звернення до районного керівництва, пообіцяли знайти спеціаліста то чекаємо.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про організацію роботи з населенням по профілактиці захворювання на туберкульоз, станом на 01.07.2020 року» прийняти. Рішення №23 від 30.06.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ:    голову   комісії з питань захисту прав споживачів  Мараховську Л.І. про  здійснення контролю за дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів, яка сказала,  комісії систематично  потрібно здійснювати перевірку об’єктів торгівлі, які здійснюють свою діяльність  на території сільської ради з метою контролю та нагляду за якістю  та безпекою товарів, у разі виявлення писати акти, та знищувати негожу продукцію, особливо на сьогоднішній день  в звязку з карантином.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про  здійснення контролю за дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів, 2020 рік» прийняти. Рішення №24 від 30.06.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононов В.Г. про  забезпечення  пожежної безпеки та навчання населення сільської ради правилам пожежної безпеки,  який сказав,   навчання населення  сільської ради проводиться постійно протягом року. Правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель, споруд різного призначення та прилеглих до них територій, іншого нерухомого майна, обладнання, устаткування, що експлуатуються, будівельних майданчиків, а також під час проведення робіт з будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення будівель та споруд. Правила є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах. Що стосується побутових пожеж. На даний час суха погода, з мешканцями проводиться робота щодо категоричного спалювання любого сміття,   особливо це стосується мешканців с.Щурівка, де постійного населення мало, а взагалі дачники та тимчасові  мешканці.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про  забезпечення  пожежної безпеки та навчання населення сільської ради правилам пожежної безпеки, станом на 01.07.2020 року» прийняти. Рішення №25 від 30.06.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про затвердження плану роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2020 року, запропонував затвердити план  роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження плану роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2020 року» прийняти. Рішення №26 від 30.06.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

 

Сільський голова                                                                  Вячеслав КОНОНОВ