ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №03 засідання виконавчого комітету від 30.03.2020 р

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОВОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ №3

засідання виконавчого комітету

від 30 березня 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.Г., сільський голова

 

Присутні :

1.     Окомельченко Світлана Олександрівна

     2.  Савченко Людмила Михайлівна

3.  Окомельченко Тетяна Миколаївна

4.  Шелехань Антоніна Василівна

 

Запрошені керівники бюджетних установ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про виконання Закону України «Про попередження насильства в сім`ї».

2.     Про роботу виконкому сільської ради по організації призову громадян на строкову  військову службу.

3.     Про затвердження заходів до 34-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи.

4.     Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства  гр.Савченко  Галині Василівні.

5.     Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства  гр.Гаргану Віктору Васильовичу.

 

Порядок денний  затверджено.

 

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ: голову координаційної ради Кононова В.Г. про виконання  Закону України «Про попередження насильства в сім`ї», запропонував затвердити заходи щодо запобігання насильства дітей  в сім`ї на 2020 рік, а саме: постійно вести правове виховання з дітьми групи ризику. Забезпечити кожній дитині, особисту недоторканість та захист гідності. Сприяти розвитку взаємоповаги, справедливості, що дасть можливість запобігти приниження честі та гідності дитини. Проводити роботу в  сім`ях, які опинились в скрутних життєвих обставинах  з метою захисту дитини від фізичного та психічного насильства, жорстокого поводження з нею, експлуатації.  Вести контроль за продажем алкоголю  та тютюнових виробів неповнолітнім дітям.

Разом з громадськими вихователями контролювати відносини в сім`ї, з метою запобігання залучення дітей до регійних психопультових угрупувань, використання дитини для створення та розповсюдження порнографічних матеріалів, жебрацтва, бродяжництва, втягнення до азартних ігор. Надання допомоги  дитині та особам,  які піклуються про неї у запобіганні та виявленні випадків   жорстокого поводження з дитиною, передачі цієї інформації до органів для проведення розслідування і вжиття  заходів щодо припинення насильства.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про виконання Закону України «Про попередження насильства в сім`ї»  прийняти. Рішення №09 від 30.03.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ:  члена  виконкому,  відповідальну   за військовий облік Шелехань А.В.,  про роботу виконкому сільської ради по організації призову громадян на строкову  військову службу.  Згідно Наказу військового комісара Балаклійського РВК Крикуненка С.Ю за №29 від 11.03.2020 року «Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року», призову підлягають  усі громадяни 2002 року народження, яким  в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 2001-1993 рр., у яких  закінчилася відстрочка від призову, або не  призвані раніше на строкову  військову службу за різних обставин. На території сільської ради були проведені оповіщення призовників, згідно іменного списку, але на даний час, з 12.03.2020 року до 03 квітня 2020 року   в зв`язку з  поширенням коронавірусу,   на усій території України застосований  карантин, тому тимчасово  роботи припинені. 

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про роботу виконкому сільської ради по організації призову громадян на строкову  військову службу» прийняти. Рішення №10 від 30.03.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає.

СЛУХАЛИ:   директора СБК Шабетю С.А. про затвердження заходів до 34-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи, яка   запропонувала  затвердити   заходи до 34-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи , а саме: обладнання куточку з підбором  літератури про Чорнобильську катастрофу, провести мітинг пам’яті аварії  на Чорнобильській ЧАЕС «Чорнобиль стукає у серці» та покладання квітів до могил померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження заходів до 34-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи» прийняти. Рішення №11 від 30.03.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву Савченко Галини Василівни, яка зареєстрована за адресою: вул..Центральна, буд.37  с.Нова Гусарівка про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства.

 У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства  гр.Савченко  Галині Василівні» прийняти. Рішення №12 від 30.03.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву Гаргана Віктора Васильовича про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства. 

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу для підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства  гр.Гаргану Віктору Васильовичу» прийняти. Рішення №13 від 30.03.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 5 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

Головуючий оголосив, що питання, винесенні на розгляд засідання виконавчого комітету, вичерпані.  

 

Пропозицій, зауважень і запитань по порядку ведення засідання виконавчого комітету не надійшло.

 

Робота засідання виконавчого комітету закрита.

Сільський голова                                                                  Вячеслав КОНОНОВ