ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №2 засідання виконавчого комітету від 24 лютого 2020 року

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

НОВОГУСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРОТОКОЛ №2

засідання виконавчого комітету

від 24 лютого 2020 року

 

Головуючий на засіданні – Кононов В.Г., сільський голова

 

Присутні :

1.     Мараховський Микола Прокопович

2.     Окомельченко Світлана Олександрівна

     3.  Савченко Людмила Михайлівна

4.  Окомельченко Тетяна Миколаївна

5.  Шелехань Антоніна Василівна

 

Запрошені керівники бюджетних установ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про проведення  санітарно-екологічного 2-х місячника з благоустрою території.

2.     Про стан використання земель сільської ради, станом на 01.01.2020 р.

3.     Про організацію  та проведення призову громадян на строкову  військову службу у 2020 році, весняний призов.

4.     Про затвердження заходів по святкуванню Міжнародного жіночого свята 8 березня.

 

Порядок денний  затверджено.

 

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території, який сказав нам потрібно затвердити заходи щодо проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території.  На даний час ми бачимо які у нас  погодні умови, але ми розуміємо весна в цьому році буде ранньою, тому  ми повинні  з вами затвердити заходи  та починати  наводити заходи по наведенню порядку на території сільської ради.   Керівникам підприємств, які розташовані на території Новогусарівської сільської ради виконати заплановані обсяги робіт з проведення благоустрою населених пунктів.  Закріпити за організаціями і установами територію: БМУВГ – частина парку  і узбіччя дороги до насосної НСП 2/3 в с.Нова Гусарівка, вирубка молодої порослі узбіччя дороги – с.Нова Гусарівка – с.Байрак, впорядкування сміттєзвалищ, вивіз сміття; ТОВ АПК «Донець” -  впорядкування узбіччя дороги  с.Байрак до межі Гусарівської сільської ради; Новогусарівський НВК –  наведення порядку біля пам`ятників загиблим воїнам  в с.Нова Гусарівка, с.Щурівка, с.Байрак, впорядкування частини  парку  в с.Нова Гусарівка; населенню сільської ради всіх населених пунктів, працівникам сільської ради, культури, організувати проведення екологічного  суботника по впорядкуванню кладовища в с.Нова Гусарівка, с.Щурівка та с.Байрак;  приватні підприємці і фермери – закріплені території біля магазинів та виробництв. Впорядкування парку в центрі с.Нова Гусарівка, кладовищ на території сільської ради в кількості – 5 одиниць, прибирання   вулиць та доріг населених пунктів, впорядкування зупинок 2 шт.; ліквідація  несанкціонованих звалищ – 3 шт.;  висадка  зелених насаджень  - дерев  та  квітників.  Населенню сільської ради взяти активну участь у проведенні двомісячника,  впорядкування території біля своїх домогосподарств,  мешканцям багатоповерхових будинків   навести порядок  в під’їздах та біля своїх будинків та сараїв. Складним питанням залишається ремонт  пам`ятників загиблим воїнам  в с.Нова Гусарівка, с.Щурівка, с.Байрак,  статуя повністю рушаться, особливо в с.Щурівка, були задіяні Балаклійські спеціалісти, які обстежували ці всі три пам’ятника. Висновки були не втішні, необхідно повністю змінити ці статуї. Завершити обсяг запланованих по двомісячнику робіт до15  квітня 2020 року.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території» прийняти. Рішення №05 від 24.02.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: “за” - 6 чол., “проти” – немає, “утримались”- немає.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.,  який   сказав   про стан використання земель сільської ради станом на 01.01.2020 р..  Загальна площа земель сільської ради складає 4881,9 га. з них площа земель запасу складає 566,95 га, площа земель державного резервного фонду 462,8 га,  розпайовані землі, землі під господарськими будівлями, присадибні земельні ділянки, ділянки для колективного садівництва і індивідуального дачного будівництва.  Який рік поспіль  залишаються не оформленими земельні ділянки під нежитловими господарськими будівлями, які розміщенні за межами населених пунктів, колишня територія ферми. Орні землі сільської ради обробляють самі власники паїв, фермерські господарства - «Фенікс», «Соломія Агро», «Вікторія»,  ТОВ «АПК Донець», ФОП Воробей  землі передав  в оренду ФСГ «Соломія Агро»  та ряд одноосібників. Вся земля, яка обробляється – знаходиться в договорах оренди, або рахується за кожним власником земельного паю. Земельні ділянки, які знаходяться  під нежитловими будівлями  частково залишаються без  оформлення, хоч  власники платять податки. З власниками земельних ділянок, які розміщенні під нежитловими будівлями, постійно проводиться робота щодо оформлення відповідних документів. На даний час, відповідно до чинного законодавства про землеустрій, до повноваження органів місцевого самоврядування передано право розпорядження земельними частками «паями» за межами населених пунктів.   Сподіваємося, що хоч хто  з власників, почне оформляти документи. На сьогоднішній день серед земельних часток «паїв» якими користується господарство ТОВ АПК «Донець» виявлено дві земельні ділянки власники яких померли, а спадкоємці не звернулись. Тому пропонується провести відповідну роботу, щоб за рішенням суду оформити за сільською радою відумерлу спадщину.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про стан використання земель сільської ради, станом на 01.01.2020 р.»  прийняти. Рішення №6 від 24.02.2020 року додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 6 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про  організацію  та проведення призову громадян на строкову  військову службу у 2020 році, весняний призов, який сказав  нам потрібно організувати всі зусилля  на проведення   весняного призову.

СЛУХАЛИ:  члена  виконкому,  відповідальну   за військовий облік Шелехань А.В., яка сказала  що згідно іменного списку  явки призовників  на призовну комісію до Балаклійського РВК  на весняний призов 2020 року – 8 чоловік,  це призовники   з 1995 по 2001 року,  а саме: Садигов Рауф Махірович 26.03.1995 р.н. – на території сільської ради  не проживає. Мати,  Садигової Зої Семенівни 1957 р.н., на контакт не йде, взагалі не хоче спілкуватися. Маслюк Костянтин Юрійович 18.04.1996 р.н. – на території сільської ради зареєстрований, але не проживає та не проживав, родичів на території сільської ради немає,  зв’язку  з ним немає.  Альохін Володимир Андрійович 23.04.1999 р.н. -   на території сільської ради на даний час відсутній, з пояснювальної  матері, Єрьоменко Ірини Володимирівни,   син  знаходиться  в м.Київі на заробітках. Таран Іван Вадимович 14.09.1996 р.н. – на території сільської не проживає, з пояснювальної матері Таран Тетяни Олександрівни, її син знаходиться за межами України. Замурейко Віталій Анатолійович 02.12.2001 р.н. – на території сільської ради відсутній, разом з батьками на заробітках, фактичне місце проживання не відоме. Атрошенко Олексій Володимирович 2001 р.н. – надав до сільської ради Довідку про навчання. Серобян  Максим Самвелович 2001 р.н. -  повістку на 13 лютого 2020 року  отримав батько, Серобян Самвел Карапетович, але   син до Балаклійського РВК не з`явився. Юнусов Едуард Юрійович 2001 р.н. – начається, пообіцяв надати до військкомату довідку про навчання. По 6  призовникам, до Балаклійського ВП ГУНП буде  направлений лист щодо розшуку, затримання і доставки до військового комісаріату громадян.   У разі появи призовників на території сільради негайно буде оповіщений військовий комісаріат,  а також буде  вручена  призовнику персональна повістка. Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження медичної та призовної комісії  здійснюється  у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради, інспектором Балаклійського РВ ГУ НП.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про організацію  та проведення призову громадян на строкову  військову службу у 2020 році, весняний призов» прийняти. Рішення №07 від 24.02.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 6 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає.

СЛУХАЛИ:  директора СБК Шабетю С.А., яка запропонувала затвердити   заходи  по святкуванню Міжнародного жіночого свята 8 березня, а саме: привітання жінок зі святом, заходи в Новогусарівському НВК,  святковий  концерт «За все, що маю, дякую Тобі» в СБК.

У кого будуть інші пропозиції.  Пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження заходів по святкуванню Міжнародного жіночого свята 8 березня» прийняти. Рішення №08 від 24.02.2020 року додається

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 6 чол., «проти» -  немає, «утримались» -  немає

Головуючий оголосив, що питання, винесенні на розгляд засідання виконавчого комітету, вичерпані.  

 

Пропозицій, зауважень і запитань по порядку ведення засідання виконавчого комітету не надійшло.

 

Робота засідання виконавчого комітету закрита.

 

Сільський голова                                                              Вячеслав КОНОНОВ