ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №48 від 17.11.2020 року позачергової ХLVІІІ сесії VІІ скликання

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ

НОВОГУСАРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ №48

 

    ПОЗАЧЕРГОВА ХLVІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

с.Нова Гусарівка                                                        від 17 листопада 2020 року

                                       

                                                      14.00год.

 приміщення сільської ради

 

Всього обрано депутатів: 12

 

Взяли участь в роботі сесії 7 депутатів: Алекін В.П., Ваврійчук Т.В.,  Кушнір С.С., Крюкова О.О., Плошенко М.І., Шелехань Ю.М.,  Шелехань А.В. відсутні з поважних причин 5  депутатів.

 

На засіданні присутні запрошені керівники бюджетних установ, головний бухгалтер сільської ради.

Головуючий – Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова

 

Кононов В.Г. повідомив, що на   позачергову ХLVІІІ сесію прибули 7 депутатів. Оголосив сесію відкритою.

Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова, вніс пропозицію обрати секретарем сесії Шелехань Антоніну Василівну.

 

Голосували «за» - 7 депутатів, «проти» - немає , «утрим.» - немає.

 Прийнято.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік».

2. Про перейменування вулиці по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області.

3. Про  скасування рішення   позачергової  ХLІV сесії VІІ скликання від 14 липня 2020 року №470 – VІІ  «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

4. Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул. Набережна,10 Балаклійського району Харківської області, Тищенку Івану Вячеславовичу.

5. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Телющенко Надії Олександрівні

6. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Нова Гусарівка вул.Центральна,2 Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради, виконавець ПП «Землевпорядник» гр..Андрюшову Олексію Васильовичу, Андрюшовій Ользі Олексіївні та Андрюшову Олександру Олексійовичу.

7. Про внесення змін до рішення позачергової  ХLVІсесії VІ скликання №492 –VІІ  від 28.09.2020 року «Про надання дозволу на розробку  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Сараю Юрію Івановичу».

8. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Жувазі Ірині Яковлівні.

9. Про надання дозволу гр. Бутко Олексію Олександровичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд   в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області.

10. Про надання дозволу гр. Алекіній Олені Миколаївні на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

          Кононов В.Г.  повідомив, що всі питання, які пропонується винести на розгляд сесії, не  були  попередньо розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій сільської ради.

 

Кононов В.Г. виніс на голосування пропозиції:

1.     Розійтися по комісіям  і провести засідання комісій, - при згоді -  потім повернутись в зал і розпочати сесію.

2.     Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі  і при згоді потім – розпочати сесію.

3.     Розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням – зробити перерву,  розійтися по комісіям, а потом при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

 

Кушнір С.С. запропонував  третій варіант розгляду питань розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях  з обговоренням – зробити перерву – розійтися по комісіям, а потім при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

Кононов В.Г. виніс  на голосування третій варіант розгляду питань і розпочати   сесію без попереднього  засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям,  а потім при згоді  повернутися в цей зал і продовжити сесію ( тобто - якщо буде в цьому необхідність)

 

Хто за пропонований варіант, прошу голосувати.

Голосували «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає.

 

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік», яка  запропонувала внести слідуючи зміни:  по загальному фонду  збільшити доходну частину бюджету на 58700 грн в т.ч ККД 13010200 на 11500грн  в листопаді місяці, ККД 18010300 на 16600 грн в листопаді і ККД18050300  на 30600 грн в т.ч. листопад-6000 грн ,грудень-10000грн). За рахунок   збільшення доходної частини збільшити видатки          по загальному фонду       на 58700 грн : поКТКВКМБ 0110150 збільшити видатки в листопаді місяці на 42700 грн. в т.ч.КЕКВ2111 на 35000 грн КЕКВ 2120 на 7700 грн ( невикористана відпустка за попередні роки 21000грн,та розрахункові при звільнені14000грн );  по  КТКВКМБ 0116030 в листопаді місяці по  КЕКВ2210 на 6000грн ( придбання  матеріалів по вуличномуосвітленню).  Та в грудні місяці по КЕКВ 2240 на 10000 грн( розчищення населених пунктів від снігу)

                                

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік»» прийняти. Рішення №512-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»-7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про перейменування вулиці по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області.  До сільської ради  надійшов лист Українського інституту Національної пам’яті  щодо перейменування назви вулиці Чапаєва у с.Щурівка Новогусарівської сільської ради. В с.Щурівка були проведені громадські  слухання територіальної громади з  питання  перейменування вулиці Чапаєва, відповідно  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та  заборону пропаганди їхньої символіки».

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

 ВИСТУПИЛИ: депутат сільської ради Алекін В.П., який   сказав враховуючи громадські слухання та виконання закону, запропонував перейменувати назву вулиці  на Садова.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про перейменування вулиці по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області»прийняти. Рішення №513-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про  скасування рішення   позачергової  ХLІV сесії VІІ скликання від 14 липня 2020 року №470 – VІІ  «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів». До сільської ради надійшов лист  Державної регуляторної служби України  щодо скасування  рішення   позачергової  ХLІV сесії VІІ скликання від 14 липня 2020 року №470 – VІІ «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»,   згідно Закону України від 16.01.2020 №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей  у податковому законодавстві»,

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про  скасування рішення   позачергової  ХLІV сесії VІІ скликання від 14 липня 2020 року №470 – VІІ  «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»» прийняти. Рішення №514-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву Тищенка Івана Вячеславовича, про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул. _______,__ Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул. ____,___ Балаклійського району Харківської області, Тищенку Івану Вячеславовичу» прийняти. Рішення №515 - VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається. Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про  заяву Телющенко Надії Олександрівни затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Телющенко Надії Олександрівні» прийняти. Рішення №516-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:   сільського голову Кононова В.Г. про   затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Нова Гусарівка вул._____,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради, виконавець ПП «Землевпорядник» гр..Андрюшову Олексію Васильовичу, Андрюшовій Ользі Олексіївні та Андрюшову Олександру Олексійовичу.

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Нова Гусарівка вул.___,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради, виконавець ПП «Землевпорядник» гр..Андрюшову Олексію Васильовичу, Андрюшовій Ользі Олексіївні та Андрюшову Олександру Олексійовичу» прийняти. Рішення №517-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про внесення змін до рішення позачергової  ХLVІсесії VІ скликання №492 –VІІ  від 28.09.2020 року «Про надання дозволу на розробку  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Сараю Юрію Івановичу».

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про внесення змін до рішення позачергової  ХLVІсесії VІ скликання №492 –VІІ  від 28.09.2020 року «Про надання дозволу на розробку  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Сараю Юрію Івановичу» прийняти. Рішення №518-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву Жуваги  Ірини Яковлівни про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

 

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Жувазі Ірині Яковлівні» прийняти. Рішення №519-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву Бутка Олексія Олександровича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд   в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу гр. Бутко Олексію Олександровичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд   в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №520-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву Алекіної Олени Миколаївнипро надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу гр. Алекіній Олені Миколаївні на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №521-VІІ від 17.11.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

 

Сільський голова                                                                Вячеслав КОНОНОВ