ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №47 від 22.10.2020 року позачергової ХLVІІ сесії VІІ скликання

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ

НОВОГУСАРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ №47

 

    ПОЗАЧЕРГОВА ХLVІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

с.Нова Гусарівка                                                        від 22 жовтня 2020 року

                                       

                                                      14.00год.

 приміщення сільської ради

 

Всього обрано депутатів: 12

 

Взяли участь в роботі сесії 10 депутатів: Алекін В.П.,Бондаренко О.О.,Борисенко Л.І., Ваврійчук Т.В., Дранник А.В., Дьячищенко О.О.,  Кушнір С.С., Крюкова О.О.,  Шелехань Ю.М.,  Шелехань А.В. відсутні з поважних причин 2  депутатів.

 

На засіданні присутні запрошені керівники бюджетних установ, головний бухгалтер сільської ради.

Головуючий – Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова

 

Кононов В.Г. повідомив, що на   позачергову ХLVІІ сесію прибули 10 депутатів. Оголосив сесію відкритою.

Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова, вніс пропозицію обрати секретарем сесії Шелехань Антоніну Василівну.

 

Голосували «за» - 10 депутатів, «проти» - немає , «утрим.» - немає.

 Прийнято.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік».

2.Про виконання бюджету Новогусарівської  сільської ради за 9 місяців 2020 року.

3. Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в населених пунктах  Новогусарівської сільської ради.

4.Про продаж земельної ділянки  на території  Новогусарівської  сільської ради.

5.Про внесення змін до рішення VІ сесії VІ скликання №52 –VІ  від 25.03.2011 року «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку розташовану в с. Червона Гусарівка вул.________,__  Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Теодоліт» гр.  ____________.

6.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.________ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  на  умовах оренди, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

7.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.__________.

8.Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району Харківської області гр.___________.

9.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.________ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

10.Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Дранник Олені Анатоліївні.

11.Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність_____________.

12.Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність___.

13.Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність  гр.. _______.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

          Кононов В.Г.  повідомив, що всі питання, які пропонується винести на розгляд сесії, не  були  попередньо розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій сільської ради.

 

Кононов В.Г. виніс на голосування пропозиції:

1.     Розійтися по комісіям  і провести засідання комісій, - при згоді -  потім повернутись в зал і розпочати сесію.

2.     Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі  і при згоді потім – розпочати сесію.

3.     Розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням – зробити перерву,  розійтися по комісіям, а потом при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

 

Алекін В.П. запропонував  третій варіант розгляду питань розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях  з обговоренням – зробити перерву – розійтися по комісіям, а потім при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

Кононов В.Г. виніс  на голосування третій варіант розгляду питань і розпочати   сесію без попереднього  засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям,  а потім при згоді  повернутися в цей зал і продовжити сесію ( тобто - якщо буде в цьому необхідність)

 

Хто за пропонований варіант, прошу голосувати.

Голосували «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає.

 

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік», яка  запропонувала внести слідуючи зміни:   доходна частина бюджету: по загальному фонду за рахунок субвенції з районного бюджету ККД41053900 в жовтні місяці збільшити доходну частину на 50000 грн.. По спеціальному фонду збільшити доходну частину бюджету на 4800грн ККД-33010100. Видаткова частина: за рахунок   збільшення доходної частини:  по загальному фонду збільшити  видатки в жовтні місяці по КТКВКМБ 0116030  КЕКВ2210 на 50000грн ( придбання сміттєвих контейнерів); по спеціальному фонду збільшити видатки по КТКВКМБ 0117650  КЕКВ2281 в жовтні місяці на 4800 грн. (оплата проведення експертно-грошової оцінки землі). За рахунок перерозподілу -

Зменшити видатки по КТКВКМБ0116030 КЕКВ 2210 в жовтні місяці на 50 грн.  і збільшити в жовтні місяці по КЕКВ2240 на 50 грн.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік»» прийняти. Рішення №499-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»-10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про виконання бюджету Новогусарівської  сільської ради за 9 місяців 2020 року. Дохідна частина бюджету Новогусарівської сільської ради за 9 місяців  2020 року без врахування трансфертів виконана  на 105,8%. При плані  надходжень  в сумі 991983 грн., надійшло коштів 1049993 грн.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про виконання бюджету Новогусарівської  сільської ради за 9 місяців 2020 року» прийняти. Рішення №500-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за»-10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в населених пунктах  Новогусарівської сільської ради.  Метою цієї Програми є здійснення  робіт по проведенню експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, відповідно до звернень зацікавлених осіб у викупі цих ділянок. Основними завданнями цієї Програми є забезпечення виконання вимог чинного законодавства при продажі земельних ділянок несільськогосподарського призначення в населених пунктах. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів, які зараховуються до спеціального фонду сільського  бюджету (бюджету розвитку), як аванс внесений покупцями земельних ділянок. У разі від  відмови покупця від укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається. Оплата робіт по проведенню експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення чотири тисячі вісімсот гривень.    Виконання цієї Програми спрямоване на: встановлення експертної вартості земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають викупу; збільшення надходжень до сільського  бюджету; подальший розвиток соціально - економічної   сфери населених пунктів Новогусарівської сільської ради.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в населених пунктах  Новогусарівської сільської ради» прийняти. Рішення №501-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про продаж земельної ділянки  на території  Новогусарівської  сільської ради. Запропонував затвердити  звіт про експертну грошову оцінку забудованої земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови по вул. ________ б.____ в с. Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області площею 0,0208 га. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Затвердити вартість земельної ділянки в с. Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області по вул. _____,__ площею 0,0208 га. для обслуговування нежитлової будівлі торгівлі в розмірі 23000,00 грн. (двадцять три тисячі гривень 00 копійок), без ПДВ, на підставі звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, виготовленого ТОВ «ГИС КОНСАЛТИНГ». Передати у власність шляхом викупу гр.__________ земельну ділянку площею 0,0208 га. із земель житлової та громадської забудови Новогусарівської сільської ради розташованої за адресою: с. Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області, вул. ___, __, кадастровий номер____________, для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі. Остаточна оплата вартості земельної ділянки проводиться з урахуванням сплаченого авансового платежу у розмірі 4800,00 грн. (чотири тисячі вісімсот грн. 00 коп.) і становить 18200,00 грн. (вісімнадцять тисяч двісті гривень 00 копійок) та підлягає перерахуванню в повному обсязі на протязі 10 (десяти) денного терміну після підписання договору купівлі - продажу земельної ділянки та його нотаріального посвідчення. Витрати пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу земельної ділянки покласти на покупця.

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про продаж земельної ділянки  на території  Новогусарівської  сільської ради» прийняти. Рішення №502 - VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається. Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про внесення змін до рішення VІ сесії VІ скликання №52 –VІ  від 25.03.2011 року «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку розташовану в с. Червона Гусарівка вул._____, __ Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Теодоліт» гр.  ______»

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про внесення змін до рішення VІ сесії VІ скликання №52 –VІ  від 25.03.2011 року «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку розташовану в с. __________вул.___,__  Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Теодоліт» гр. _________ » прийняти. Рішення №503-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:   сільського голову Кононова В.Г. про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр._______  за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  на  умовах оренди, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.______ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  на  умовах оренди, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №504-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву  ______________який діє на підставі довіреності від ____________про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр._______________» прийняти. Рішення №505-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву  громадян _____________про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.____,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району Харківської області гр.____________.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

 

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул._______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району Харківської області гр._______________» прийняти. Рішення №506-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву _____про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.____________ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №507-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву Дранник О.А. про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

ВИСТУПИЛИ:  депутат сільської ради Дранник А.В., який сказав враховуючи конфлікт інтересів по цьому питанню, так як Дранник О.А. моя дружина, по  цьому питанню  не голосую.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Дранник Олені Анатоліївні» прийняти. Рішення №508-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву ______про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність _________» прийняти. Рішення №509-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву ______про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність_________» прийняти. Рішення №510-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву ________про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність ___________» прийняти. Рішення №511-VІІ від 22.10.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

 

Сільський голова                                                                Вячеслав КОНОНОВ