ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №46 від 28.09.2020 року позачергової ХLVІ сесії VІІ скликання

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ

НОВОГУСАРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ №46

 

    ПОЗАЧЕРГОВА ХLVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

с.Нова Гусарівка                                                        від 28 вересня 2020 року

                                       

                                                      14.00год.

 приміщення сільської ради

 

Всього обрано депутатів: 12

 

Взяли участь в роботі сесії 7 депутатів:  Борисенко Л.І., Ваврійчук Т.В., Дранник А.В., Дьячищенко О.О.,  Кушнір С.С.,  Шелехань Ю.М.,  Шелехань А.В. відсутні з поважних причин 2  депутатів.

 

На засіданні присутні запрошені керівники бюджетних установ, головний бухгалтер сільської ради.

Головуючий – Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова

 

Кононов В.Г. повідомив, що на   позачергову ХLVІ сесію прибули 7 депутатів. Оголосив сесію відкритою.

Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова, вніс пропозицію обрати секретарем сесії Шелехань Антоніну Василівну.

 

Голосували «за» - 7 депутатів, «проти» - немає , «утрим.» - немає.

 Прийнято.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.     Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік»

2.     Про передачу майна із комунальної власності територіальної громади сіл Нова Гусарівка, Байрак, Щурівка Балаклійського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області.

3.     Про присвоєння адреси по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області.

4.     Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.______________.

5.     Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.______________ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області

6.     Про надання дозволу   на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, площею до 2,000 га для передачі у власність_____________.

7.     Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність____________.

8.     Про надання дозволу гр. ____________на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

9.     Про надання дозволу гр. __________на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул. _________, буд.___ в с.________ Балаклійського району Харківської області.

10.           Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність гр..___________.

11.           Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність_____________.

12.           Про надання дозволу гр. ________________на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.____________, буд.__  в с._______ Балаклійського району Харківської області.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

          Кононов В.Г.  повідомив, що всі питання, які пропонується винести на розгляд сесії, не  були  попередньо розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій сільської ради.

 

Кононов В.Г. виніс на голосування пропозиції:

1.     Розійтися по комісіям  і провести засідання комісій, - при згоді -  потім повернутись в зал і розпочати сесію.

2.     Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі  і при згоді потім – розпочати сесію.

3.     Розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням – зробити перерву,  розійтися по комісіям, а потом при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

 

Ваврійчук Т.В. запропонувала  третій варіант розгляду питань розпочати сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях  з обговоренням – зробити перерву – розійтися по комісіям, а потім при згоді повернутися в цей зал і продовжити сесію.

Кононов В.Г. виніс  на голосування третій варіант розгляду питань і розпочати   сесію без попереднього  засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям,  а потім при згоді  повернутися в цей зал і продовжити сесію ( тобто - якщо буде в цьому необхідність)

 

Хто за пропонований варіант, прошу голосувати.

Голосували «за» - 8, «проти» - немає, «утрим.» - немає.

 

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік», яка  запропонувала внести слідуючи зміни: видаткова частина -                              за рахунок  перерозподілу зменшити видатки в жовтні місяці по КТКВКМБ 0114060  КЕКВ2240 на 48000грн (поточний ремонт сільського клубу); збільшити видатки по КТКВКМБ 0114060  КЕКВ2210 в жовтні місяці на 40000 грн. Зменшити видатки по КТКВКМБ 0113210 КЕКВ2111 в липні місяці на 4000грн,КЕКВ 2120  в липні місяці на 1020 грн., зменшити видатки по КТКВКМБ0110150 КЕКВ 2210 в липні місяці на 1000 грн.  в жовтні місяці на 4000грн; КЕКВ 2240 в жовтні місяці зменшити на 7000 грн. ; КЕКВ 2111 в грудні місяці зменшити на 20000грн; КЕКВ2120 в грудні зменшити на 4400 грн.  Збільшити видатки по КТКВКМБ 0110150   в жовтні місяці  КЕКВ2111  на 20200грн.  (Компенсація за невикористану відпустку-15000 грн.,  доплата до мінімальної з/плати-600 грн., мат.допомога на вирішення соц.побут.питань-4600 грн.) , КЕКВ2120 на 4820 грн;  в листопаді місяці КЕКВ2111 на 20000  грн., КЕКВ2120 на 4400 грн.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік»» прийняти. Рішення №487-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про передачу майна із комунальної власності територіальної громади сіл Нова Гусарівка, Байрак, Щурівка Балаклійського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області. Запропонував передати із комунальної власності територіальної громади сіл Нова Гусарівка, Байрак, Щурівка Балаклійського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області наступне майно:

№ з/п

Найменування майна

Інвентарний номер

Дата введення в експ-цію

Балансова вартість, грн.

Залишкова вартість станом на 01.09.2020, грн.

1.

Водопровід протяжністю 2360 м

10330006

1996

102603,00

82440,87

2.

Артезіанська свердловина з водопровідною баштою

10330002

1996

27000,00

21593,20

3.

Водонапірна башта

10330003

1991

9777,5

6026,25

 

Всього:

 

 

139380,50

110060,32

ВИСТУПИЛИ: депутат сільської ради Борисенко Л.І., який сказав   я повністю підтримую   цю пропозицію, тому що мешканцям села потрібно  надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення, за що вони будуть отримувати якісні послуги та повністю платити за ці послуги.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про передачу майна із комунальної власності територіальної громади сіл Нова Гусарівка, Байрак, Щурівка Балаклійського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №488-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про присвоєння адреси по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області.

До сільської ради надійшов лист від комунального підприємства - сільськогосподарського підприємства «Балагросервіс» щодо уточнення адреси будівлям та спорудам, які знаходяться на балансі комунального підприємства - сільськогосподарського підприємства «Балагросервіс», які розташовані за межами  населених пунктів Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про присвоєння адреси по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №489-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву від ____________, яка діє на підставі довіреності від ______________про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.___________________.

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.___________________» прийняти. Рішення №490 - VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається. Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву ___________, який діє на підставі довіреності від _________________про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр._______________ за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. ____________за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №491-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:   сільського голову Кононова В.Г. про заяву ___________  про надання дозволу   на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, площею до 2,000 га для передачі у власність.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу   на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, площею до 2,000 га для передачі у власність _____________» прийняти. Рішення №492-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву  _____________ про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Нова Гусарівка  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність __________» прийняти. Рішення №493-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заявугр. _________________ про надання дозволу  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

 

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу гр._________________  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №494-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про надання дозволу гр. ______________на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.__________, буд.____ в с._____ Балаклійського району Харківської області.

 

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу гр. ___________________на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул. ___________, буд.____ в с.______ Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №495-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву _________  про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність _______________» прийняти. Рішення №496-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву _______________ про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Байрак  на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність ________________» прийняти. Рішення №497-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву  гр. ___________________про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.___________, буд.__  в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

 

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про надання дозволу гр. ___________________ на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул._________,буд.____  в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» прийняти. Рішення №498-VІІ від 28.09.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 7, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

 

Сільський голова                                                                Вячеслав КОНОНОВ