ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №45 від 18.08.2020 року ХLV сесії VІІ скликання

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ

НОВОГУСАРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ №45

 

    ХLV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

с.Нова Гусарівка                                                        від 18 серпня 2020 року

                                       

                                                      14.00год.

 приміщення сільської ради

 

Всього обрано депутатів: 12

 

Взяли участь в роботі сесії 10 депутатів:  Алекін В.П., Борисенко Л.І., Ваврійчук Т.В., Дранник А.В.,  Кушнір С.С.,  Плошенко М.І.,  Марченко О.М., Крюкова О.О., Шелехань Ю.М.,  Шелехань А.В. відсутні з поважних причин 2  депутатів.

 

На засіданні присутні запрошені керівники бюджетних установ, головний бухгалтер сільської ради.

Головуючий – Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова

 

Кононов В.Г. повідомив, що на    ХLVсесію прибули 10 депутатів. Оголосив сесію відкритою.

Кононов В.Г., Новогусарівський сільський голова, вніс пропозицію обрати секретарем сесії Шелехань Антоніну Василівну.

 

Голосували «за» - 10 депутатів, «проти» - немає , «утрим.» - немає.

 Прийнято.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.     Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах.

2.     Про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради.

3.     Про  виконання  Закону  України  «Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села». 

4.      Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік.

5.     Про продовження договірних  відносин по оренді нежитлових приміщень.

6.     Про виплату матеріальної допомоги на  оздоровлення сільському голові Кононову Вячеславу Григоровичу

7.     Про   внесення змін      до рішення      ХVІІ сесії          скликання    від 29 березня  2012 року №149-VІ «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку для будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд,  в с. Байрак вул._____,__  Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Підприємтсво»Астра» гр.  ________».

8.     Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  та передачі  в оренду земельної ділянки,  яка розташована  в с.Байрак   вулиця____________, будинок __ гр.____________________.

9.     Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.________________.

10.                       Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с.Нова Гусарівка вул.________,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник»_________________.

11.                       Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул. __________,_____ Балаклійського району Харківської області,_______________________.

12.                       Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с.Нова Гусарівка вул._________,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник»___________________.

13.                       Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул.__________,__ Балаклійського району Харківської області,________________.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

     Кононов В.Г.  повідомив, що всі питання, які пропонується винести на розгляд сесії,   були  попередньо розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій сільської ради.

 

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах, який сказав бюджетні установи підготовлені до роботи в зимовий період,   для опалення  сільську раду закупили вісім  тонн,  для ФАПа с.Нова Гусарівка десять тонн пілети та для сільського будинку культури  вісім тонн.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах» прийняти. Рішення №474-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради, який  сказав  виконком сільської ради надає мешканцям сільської ради безкоштовно різні адміністративні послуги, як всім так і пільговим категоріям населення. Ми постійно повинні вживати невідкладні заходи щодо поліпшення організації  роботи з пільговими категоріями населення.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради» прийняти. Рішення №475-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про  виконання  Закону  України  «Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села»,  який сказав щоб забезпечити   виконання санітарно та епідеміологічне благополуччя населення села кожний мешканець сільської ради повинен починати з себе,  з свого домогосподарства.    На даний час  ми знаємо продовжується с з березня карантин, зараз цвіте амброзія, то і ми всі повинні дотримуватися  санітарно-гігієнічних  правил. Забезпечення санітарного  та епідемічного  благополуччя  населення  -  це  стан здоров'я населення та середовища життєдіяльності людини, при якому показники захворюваності перебувають на усталеному рівні для даної території,  умови проживання сприятливі для населення, а параметри факторів   середовища життєдіяльності знаходяться в межах, визначених санітарними нормами, середовище життєдіяльності    людини   це  сукупність   об'єктів,   явищ   і   факторів навколишнього  середовища,  що безпосередньо оточують людину і визначають  умови  її  проживання, харчування, праці, відпочинку, навчання, виховання тощо. Кожна людина повинна  дотримуватись санітарно-гігієнічних  та епідеміологічних правил та норм. Запропонував депутатам  сільської  ради на своїх виборчих округах провести роз’яснювальну роботу по дотриманню санітарного та епідеміологічного благополуччя  своїх домогосподарств та території  сіл сільської ради.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про  виконання  Закону  України  Про забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села» прийняти. Рішення №476-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік», запропонувала внести слідуючи зміни: доходна частина -    збільшити доходну частину бюджету  по загальному фонду за рахунок субвенції (код доходів 410539) в серпні місяці на 600.000грн.          Видаткова частина за рахунок збільшення доходної частини - збільшити видатки по  КТКВКМБ- 0117461  КЕКВ 2240 в  серпні місяці на 600000 грн.(поточний ремонт доріг в с.Байрак, Щурівка, Нова Гусарівка). За рахунок вільних залишків збільшити видатки по загальному фонду на 163436 грн. Збільшити видатки в жовтні місяці по КТКВКМБ 0114060  КЕКВ2240 на 75000грн (поточний ремонт сільського клубу), збільшити видатки по КТКВКМБ 0116030 КЕКВ2240 в жовтні місяці на 50000грн(  поточний ремонт колодязів загального користування), Збільшити видатки по КТКВКМБ 011150 на 38436 грн в т.ч.  в серпні місяці КЕКВ2111  на 20000 грн , КЕКВ2120 на 4500грн; в вересні місяці КЕКВ2111 на 11506грн, КЕКВ2120 на 2430 грн.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІХ сесії сільської ради №393-VІІ від 24.12.19 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2020 рік» прийняти. Рішення №477 - VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається. Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про продовження договірних  відносин по оренді нежитлових приміщень, який сказав сільська рада отримала лист начальника відділу управління нерухомості Харківської філії ПАТ «Укртелеком» стосовно продовження договірних  відносин на оренду нежитлового приміщення загальною площею 19,0 кв.м., яке знаходиться в приміщенні сільської ради.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ:  рішення  «Про продовження договірних  відносин по оренді нежитлових приміщень»прийняти. Рішення №478-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:   секретаря сільської ради Шелехань А.В., яка сказала  надійшла заява від сільського голови Кононова В.  про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення сільському голові Кононову Вячеславу Григоровичу» прийняти. Рішення №479-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву гр.._________________, який діє на підставі довіреності від ________________ про   внесення змін      до рішення      ХVІІ сесії    VІ      скликання    від 29 березня  2012 року №149-VІ «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку для будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд,  в с. Байрак вул.______,__  Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Підприємтсво»Астра»».

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про   внесення змін      до рішення      ХVІІ сесії          скликання    від 29 березня  2012 року №149-VІ «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та складання документів,  що посвідчують право власності  на земельну ділянку для будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд,  в с. Байрак вул.__________,__  Балаклійського району Харківської області виконавець  ТОВ «Підприємтсво»Астра» гр.  _________________»» прийняти. Рішення №480-VІІ від18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.,   про заяву _______________ про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  та передачі  в оренду земельної ділянки,  яка розташована  в с.Байрак   вулиця__________, будинок __.

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

 

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  та передачі  в оренду земельної ділянки,  яка розташована  в с.Байрак   вулиця_____________, будинок __ гр.____________» прийняти. Рішення №481-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву _________________про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

(Бажаючих не було).

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр._________________» прийняти. Рішення №482-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву ______________ про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с.Нова Гусарівка вул.__________,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник».

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с.Нова Гусарівка вул._________,___ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник» _____________» прийняти. Рішення №483-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г.  про заяву ________________ про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул.. ______________,___ Балаклійського району Харківської області.

 Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул. ________,__ Балаклійського району Харківської області, ___________________»прийняти. Рішення №484-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву _____________про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с.Нова Гусарівка вул._________,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник».

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с.Нова Гусарівка вул._________,__ Балаклійського району Харківської області на території Новогусарівської сільської ради виконавець ПП «Землевпорядник»_________________» прийняти. Рішення №485-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про заяву __________________ про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул.______,__ Балаклійського району Харківської області.

Головуючий запитав чи є бажаючи виступити з цього питання?

Головуючий запитав, чи  є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

(Запитань, зауважень та доповнень не надійшло).

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

(Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому).

ВИРІШИЛИ: рішення «Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  індивідуального садівництва  (зі зміною  цільового призначення та  переведенням  в категорію земель сільськогосподарського призначення за  рахунок земель житлової та громадської забудови), розташованої  в с.Нова Гусарівка, вул.___________,__ Балаклійського району Харківської області,_________________» прийняти. Рішення №486-VІІ від 18.08.2020 року  додається.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 10, «проти» - немає, «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.  Рішення прийнято.

 

Сільський голова                                                                Вячеслав КОНОНОВ