ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 19 листопада 2019 року

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 19 листопада 2019 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

 Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні2  чоловік 

Дранник Анатолій Володимирович, Плошенко Михайло Іванович                          

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.     Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік».

2.     Про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань сільському голові Кононову Вячеславу Григоровичу.

3.     Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: пров.______,буд.__  с.Байрак   Балаклійського району  Харківської області.

4.     Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області.

5.     Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. Шабеті  Юрія Анатолійовича.

6.     Про присвоєння адреси земельним ділянкам  по Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області.

7.     Про надання дозволу гр. Перебийносюк Дмитру Володимировичу   на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.____,_____ в с.ЩурівкаБалаклійського району Харківської області.

8.     Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни.

9.     Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни.

10.                Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.Ускову Олександру Михайловичу за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

11. Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул._____,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області гр..Ваврійчук Віктору Лаврентійовичу. Ваврійчук Тетяні Вікторівні та Ваврійчук Дмитру Вікторовичу.

12. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Шелеханю Андрію Миколайовичу.

13. Про надання дозволу гр. Стойці Інні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

14. Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул._______, буд.___ в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

15. Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

16. Про надання дозволу гр. Пашковій Олені Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області.

 

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 5, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

    

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  Алекіна В.П. про внесення змін до  рішення  сільської ради №259-VІІ від  21.12.2018 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2019 рік» та про  затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 01листопада 2019 року. Запропонувала затвердити протокол планово-бюджетної комісії від 01листопада 2019 року та внести слідуючи  зміни до сільського бюджету на 2019 рік, а саме: видаткова частина - внести зміни по загальному фонду за рахунок   вільних залишків  на рахунку станом на 01.01.19 року по ТКВКМБ-0110150-збільшити  видатки  на 67100 грн. в т.ч  КЕКВ-2111 -55000,00 грн.   в т.ч. листопад - 20000грн., грудень – 35000 грн. КЕКВ-2120-12100,00 грн. в т.ч. листопад-4400грн., грудень-7700грн. По ТКВКМБ0116030-збільшити видатки в листопаді місяці по КЕКВ2210 (матеріали для вуличного освітлення ) на 8000 грн. По ТКВКМБ0117461-збільшити видатки в грудні місяці по КЕКВ2240 (послуги по розчищенню  доріг від снігу) на 25000 грн.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  голову постійної планово-бюджетної комісії  Алекіна В.П. про  заяву сільського голови  Кононова Вячеслава Григоровича про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.                            про заяву Лиманського Леоніда Андрійовича про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: пров._____,буд.__  с.Байрак   Балаклійського району  Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: пров.Пушкіна,буд.5  с.Байрак   Балаклійського району  Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: пров._______,буд.__  с.Байрак   Балаклійського району  Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.                            про заяву  Слонь Лідії Василівни про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.__  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.  про заяву Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності від Шабеті Юрія Анатолійовича про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. Шабеті  Юрія Анатолійовича.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. Шабеті  Юрія Анатолійовича».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. Шабеті  Юрія Анатолійовича» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.  про присвоєння адреси земельним ділянкам по  Новогусарівській сільській раді Балаклійського району Харківської області, який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради це  питання

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про присвоєння адреси земельним ділянкам по  Новогусарівській сільській раді Балаклійського району  Харківської області»  запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.  про заяву гр. Перебийносюк Дмитра Володимировича про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по вул.____, ___ в с.ЩурівкаБалаклійського району Харківської області. Перебийносюк Д.В. проживає на території сільської ради, він переселенець з Донецької області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу гр. Перебийносюк Дмитру Володимировичу   на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.______,_____ в с.ЩурівкаБалаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу гр. Перебийносюк Дмитру Володимировичу   на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.___,_____ в с.ЩурівкаБалаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 7.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.   про заяву Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності  від Лєднік Лідії Єлисеївни про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни, контур ріллі №__, ділянка №___, кадастровий номер________, площею 1,8454 га

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 8.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.   про заяву Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності  від Лєднік Лідії Єлисеївни про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни,  контур ріллі №_, ділянка №___, кадастровий номер______, площею 1,8456 га

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Лєднік Лідії Єлисеївни» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 9.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.    про заяву Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності  від Ускова Олександра Михайловича  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.Ускову Олександру Михайловичу за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.Ускову Олександру Михайловичу за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.Ускову Олександру Михайловичу за рахунок земель колективної власності КСП  ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 10.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.   який сказав, що надійшли заяви   від гр..Ваврійчука Віктора Лаврентійовича, Ваврійчук Тетяни Вікторівни та Ваврійчука Дмитра Вікторовича про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.___  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.____,буд.____  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області гр..Ваврійчук Віктору Лаврентійовичу. Ваврійчук Тетяні Вікторівні та Ваврійчук Дмитру Вікторовичу».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної  документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.______,буд.___  с.Нова Гусарівка   Балаклійського району  Харківської області гр..Ваврійчук Віктору Лаврентійовичу. Ваврійчук Тетяні Вікторівні та Ваврійчук Дмитру Вікторовичу» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 11.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.    який сказав, що надійшла заява    від Шелеханя Андрія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Шелеханю Андрію Миколайовичу».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Щурівка на території Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області, площею до 2,0000 га. для передачі у власність Шелеханю Андрію Миколайовичу» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 12.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.   про заяву Стойки Інни Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу гр. Стойці Інні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу гр. Стойці Інні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 13.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.   про заяву Стойки Миколи Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.________, буд.______ в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул.______, буд._____ в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд  по  вул. _______, буд._____ в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 14.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.    про заяву Стойки Миколи Анатолійовича про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської област».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу гр. Стойці Миколі Анатолійовичу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 15.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.    про заяву Пашкової Олени Володимирівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ: член  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу гр. Пашковій Олені Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу гр. Пашковій Олені Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 16.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

 

Член  постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                              Анатолій ДРАННИК      

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                Володимир АЛЕКІН