ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол спільних засідань постійних комісій від 14.02.2019 року.

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 14 лютого  2019 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

 Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні2  чоловік 

Бондаренко Ольга Олександрівна,   Плошенко Михайло Іванович                          

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2018 рік.

2. Про транспортне сполучення сіл сільської ради на 01.02.2019 року.

3. Про стан соціального захисту населення сільської ради, станом на 01.02.2019 рік.

4.Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2019 рік.

5. Про внесення змін до рішення ХХVІ позачергової сесії Новогусарівської сільської ради VІІ скликання від 21.06.2018 р. №238 –VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території Новогусарівської сільської ради на 2019 рік».

6.Про затвердження Інструкції з діловодства Новогусарівської сільської ради.

7.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Постернак Галини Іванівни.

8. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Шевалдіної Раїси  Іллівни.

9.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Шабеті Юрію Анатолійовичу  за рахунок земель колективної власності КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території  Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 5, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

 

СЛУХАЛИ: голову планово-бюджетної комісії Алекін В.П. про затвердження  звіту про виконання бюджету за 2018 рік. Затвердити річний  звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік,  в тому числі:загальний фонд – по доходах -  при  плані 1750806 грн. виконано 1830889 грн.,  затверджено по видатках –  1872082 грн.,  касові видатки – 1830467 грн.;   спеціальний фонд :  по  доходах –  у суммі 142439 грн.,  касові видатки –  140589 грн..

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2018 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2018 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Бондаренко О.О.  про  транспортне сполучення сіл сільської ради на 01.02.2019 року, яка сказала на даний  час маршрут м.Балаклія – Щурівка перешли на зимовий період за словами керівника перевізника «Авто Ові». До с.Щурівка  3 рейси в неділю – це середа, п’ятниця та неділя, до с.Нова Гусарівка по старому графіку кожний день три рази.

ВИСТУПИЛИ: члена постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який  сказав  скасування рейсів   на с.Щурівка на  зимовий час, може  так і залишиться на постійно, тому  ми повинні стежити, щоб не було так.  Запропонував звернутися в кінці березня до перевізника, щодо відновлення автобусного сполучення маршруту м.Балаклія – Щурівка по старому графіку на літній період.. 

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  транспортне сполучення сіл сільської ради на 01.02.2019 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Бондаренко О.О.  про стан соціального захисту населення сільської ради, станом на 01.02.2019 рік., яка сказава на території сільської ради проживають незахищені категорії населення: багатодітні родини, родини з дітьми, пенсіонери, одинокі люди, учасники бойових дій. Надання соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення з числа одиноких пенсіонерів, інвалідів, учасників АТО, підтримки сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.   Здійснюється виплата допомоги на поховання  на  громадян, які  не досягли  пенсійного віку,   на час смерті ніде не працювали  і не стояли на  обліку в центрі зайнятості. Проводиться  обстеження матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян з метою вивчення їх потреб та надання конкретної допомоги.  Проводиться  обстеження малозабезпечених сімей, які потрібують допомогу.  Проводиться  інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення щодо змін або нововведень у законодавстві з питань соціального захисту. Всім мешканцям даної категорії надаються консультації з любих питань, оформляються документи для різних  соціальних виплат. Всі мешканці населених пунктів,які бажають оформили субсидію оформляють документи на оформлення субсидії. Виконавчим комітетом надаються талони на пільговий  проїзд, на чотири поїздки.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про стан соціального захисту населення сільської ради, станом на 01.02.2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2019 рік. Запропонував затвердити заходи  з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2019 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову планово-бюджетної комісії Алекін В.П.,який сказав  про лист з Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство»  про надання  їм пільг на земельний податок на лісові землі. Запропонував внести зміни до рішення ХХVІ позачергової сесії Новогусарівської сільської ради VІІ скликання від 21.06.2018 р. №238 –VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території Новогусарівської сільської ради на 2019 рік».

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до рішення ХХVІ позачергової сесії Новогусарівської сільської ради VІІ скликання від 21.06.2018 р. №238 –VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території Новогусарівської сільської ради на 2019 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до рішення ХХVІ позачергової сесії Новогусарівської сільської ради VІІ скликання від 21.06.2018 р. №238 –VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території Новогусарівської сільської ради на 2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про затвердження Інструкції з діловодства Новогусарівської сільської ради. Запропонував затвердити Інструкції з діловодства Новогусарівської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження Інструкції з діловодства Новогусарівської сільської ради».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження Інструкції з діловодства Новогусарівської сільської ради» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Бондаренко О.О.., який сказала надійшла заява від гр.Постернак Галини Іванівни про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член комісії  Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Постернак Галини Іванівни».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Постернак Галини Іванівни» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 7.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Бондаренко О.О.., яка доповіла про  заяву  від Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності  від гр.Шевалдіної Раїси  Іллівни про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області. Запропонував затвердити Технічну документацію.

ВИСТУПИЛИ:  член комісії  Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Шевалдіної Раїси  Іллівни».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель  колективної власності  КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр.Шевалдіної Раїси  Іллівни» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 8.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Бондаренко О.О.., про заяву   від Дьячищенко Людмили Олександрівни, яка діє на підставі довіреності  від  гр.Шабеті Юрія Анатолійовича  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території  Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член комісії  Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Шабеті Юрію Анатолійовичу  за рахунок земель колективної власності КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території  Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Шабеті Юрію Анатолійовичу  за рахунок земель колективної власності КСП ім..Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за  межами населених пунктів на території  Новогусарівської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 9.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                        В.АЛЕКІН

 

Голова  постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                                   О.БОНДАРЕНКО