ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 05 листопада 2018 року

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарствавід 05 листопада  2018 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні2  чоловік 

Бондаренко Ольга Олександрівна,  Плошенко Михайло Іванович                          

 В роботі засідання комісій взяв участь: сільський голова Кононов В.Г.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.     Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого ХХІІІ сесією VІІ скликання від 21.12.2017 року №191-VІІ «Про сільський бюджет».

2.     Про  виконання бюджету сільської ради за ІІІ квартал 2018 року.

3.     Про надання у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка вулиця  ------, будинок №---- Балаклійського району Харківської  області.

4.     Про внесення змін  до рішення ХХІ сесії VІІ скликання №177-VІІ  від 19.09.2018 року «Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – зерносховище, розташованій за межами населеного пункту».

5.     Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  з метою отримання у власність, що розташована в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області.

6.     Про затвердження плану роботи Новогусарівської сільської ради на ІV квартал 2018 року.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 5, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

 

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради Алекін В.П. про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого ХХІІІ сесією VІІ скликання від 21.12.2017 року №191-VІІ «Про сільський бюджет», який сказав нам потрібно  внести слідуючи зміни до сільського бюджету на 2018 рік:    збільшити видатки  по загальному фонду за рахунок вільних залишків на 83738грн в т.ч;  послуги по встановленню пілетного котла;  60000 грн. - поточний ремонт актового залу в сільському клубі;  по благоустрою ТКВКМБ-6030 в листопаді місяці по КЕКВ-2111 на 648 грн. і КЕКВ2120-1190грн. Збільшити видатки за рахунок перевиконання доходної частини на 171000грн в( т.ч.ККД-180504000-101000грн , ККД-18050500-70000грн). На загальний фонд направити 47000грн і  передати до спеціального фонду (бюджет розвитку) - 124000грн. ; послуги по встановленню котла - загальний фонд;  124000грн (пілетний котел) -спеціальний фонд.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С, який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого ХХІІІ сесією VІІ скликання від 21.12.2017 року №191-VІІ «Про сільський бюджет».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого ХХІІІ сесією VІІ скликання від 21.12.2017 року №191-VІІ «Про сільський бюджет» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  голову постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради Алекіна В.П.  про  виконання бюджету сільської ради за ІІІ квартал 2018 року,  який сказав  доходна частина бюджету сільської ради за 9 місяців перевиконана на 260602 грн.,  що складає виконання 144%. Основні види надходжень до бюджету сільської ради це плата за землю та єдиний податок з фізичних осіб  і сільськогосподарських товаровиробників.  Також є  види надходжень  по яких є невиконання планових показників. За 9 місяців  невиконання надходжень по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  сплачений фізичними особами при плані 19000 грн., надійшло 724 грн..

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про  виконання бюджету сільської ради за ІІІ квартал 2018 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  виконання бюджету сільської ради за ІІІ квартал 2018 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: Голова  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства                                   Бондаренко О.О., яка  ознайомила присутніх з   заявою від ------  про надання  у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка вулиця  -------, будинок №----- Балаклійського району Харківської  області.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання  у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка вулиця   ----, будинок № -- Балаклійського району Харківської  області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання  у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка вулиця   -------, будинок № -- - Балаклійського району Харківської  області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства                                   О.О.Бондаренко яка сказала, що  надійшла заява від гр.       ---  -- про  внесення змін  до рішення ХХІ сесії VІІ скликання №177-VІІ від 19.09.2018 року «Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – зерносховище, розташованій за межами населеного пункту».

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії  Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін  до рішення ХХІ сесії VІІ скликання №177-VІІ  від 19.09.2018 року «Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – зерносховище, розташованій за межами населеного пункту».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін  до рішення ХХІ сесії VІІ скликання №177-VІІ  від 19.09.2018 року «Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – зерносховище, розташованій за межами населеного пункту» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства                                   О.О.Бондаренко яка сказала, надійшла заява  від гр.__________ про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  з метою отримання у власність, що розташована в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області, Інших пропозицій не надійшло.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С. , який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  з метою отримання у власність, що розташована в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  з метою отримання у власність, що розташована в с.Щурівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради Алекін В.П.про затвердження плану роботи Новогусарівської сільської ради на ІV квартал 2018 року

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії КушнірС.С. який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження плану роботи Новогусарівської сільської ради на ІV квартал 2018 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження плану роботи Новогусарівської сільської ради на ІV квартал 2018 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                        В.П.Алекін

 

Голова  постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                                   О.О.Бондаренко