ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 20 червня 2018 року

 

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 20 червня 2018 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні3  чоловік 

Бондаренко Ольга Олександрівна,  Дранник Анатолій Володимирович,                          Плошенко Михайло Іванович                           

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 12 червня 2018 року.

2.Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням  ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет» ( зі змінами).

3.Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Новогусарівської сільської ради на 2018 рік.

4.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  по Новогусарівській сільській раді на  2019 рік
.

5.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Новогусарівської сільської ради на 2019 рік.

6. Про затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки транспортного податку.

7.Про затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки єдиного податку.

8.Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Новогусарівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти в  с.Нова Гусарівка, вул. -------Балаклійського району Харківської області.

10.Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.-------- с. Нова Гусарівка  Балаклійського району Харківської області.

11.Про надання у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка

 провулок ---------, будинок №-- Балаклійського району Харківської області.

 

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 6, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

 

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П., який доповів про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 12 червня 2018 року, а саме: внести зміни по КТКВКМБ- 4060- забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів – зменшити видатки по КЕКВ 2275 на 16350 грн. в липні місяці, та збільшити видатки по КЕКВ 2275 на 16350 грн. в червні місяці.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С. , який запропонував винести на розгляд  позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 12 червня 2018 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 12 червня 2018 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про  внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням  ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет», яка запропонувала затвердити слідуючи зміни: за рахунок перерозподілу видатків за економічною класифікацією по загальному фонду - по ТКВКМБ-9730 субвенція з місцевого бюджету  на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування зменшити видатки в червні місяці по КЕКВ2620 на 50000 грн. ; по благоустрою ТКВКМБ-6030 збільшити видатки на 50000грн в липні місяці в т.ч.: по КЕКВ2210 на 35000 грн. (  придбання матеріалів для огорожі на цвинтарі) по  КЕКВ2240-15000 (послуги по підключенню вуличного освітлення).

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням  ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет» ( зі змінами)».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням  ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет» зі змінами» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П., про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Новогусарівської сільської ради на 2018 рік, який запропонував   погодити з Балаклійським районним відділом з питань пробації перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Запропонував об’єктами визначити – території Новогусарівської сільської ради , видами суспільно корисних робіт - благоустрій та озеленення;   впорядкування території;  скошування карантинних бур’янів та вирубка порослі;  очищення доріг та тротуарів (сезонне);   прибирання території від побутових відходів;  посипання піском в зимовий період;  розчищення від снігу.

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С.,  який запропонував винести на розгляд  позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Новогусарівської сільської ради на 2018 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Новогусарівської сільської ради на 2018 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  по Новогусарівській сільській раді на  2019 рік. Запропонував затвердити  ставки  та пільги із сплати    податку   на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки по сільській раді.

Запитань, зауважень  не надійшло.      

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С.,   який запропонував винести на розгляд позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  по Новогусарівській сільській раді на  2019 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  по Новогусарівській сільській раді на  2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П  про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Новогусарівської сільської ради на 2019 рік. Запропонував затвердити  ставки  та пільги із сплати  земельного  податку  для юридичний та фізичних осіб, які користуються земельними ділянками  в межах та за межами населених пунктів.

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Новогусарівської сільської ради на 2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П про затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки транспортного податку. Запропонував затвердити  ставки  трансапортного податку, а саме:платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см..  Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.  Ставка податку з розрахунку на календарний рік становить 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки транспортного податку» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П  про  затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки єдиного податку. Запропонував встановити єдиний податок на території сільської ради: для платників першої групи у розмірі 10 (десяти) відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня 2019 року;  для платників другої групи у розмірі 20 (двадцяти) відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня 2019 року; для платників   третьої групи платників єдиного податку у розмірі:  3 % доходу - у разі сплати податку на додану вартість;5  % доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку;  для платників четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):для ріллі, сіножатей і пасовищ  — 0,81;  для багаторічних насаджень  — 0,49; для земель водного фонду — 2,43;для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди,  — 3.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С.,  який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про  затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки єдиного податку.».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  затвердження на території Новогусарівської сільської ради ставки єдиного податку» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 7.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Запропонував  встановити на території  сільської ради на 2019 рік акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості ( з податком на додану вартість ) реалізованих підакцизних  товарів та затвердити порядок справляння акцизного  податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про встановлення на території Новогусарівської сільської  ради   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 8.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О. яка сказала, що надійшов лист від директора Новогусарівського НВК  Гуменюк В.О. про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Новогусарівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти в  с.Нова Гусарівка,  вулиця ----Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд сесії Новогусарівської сільської ради   питання «Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Новогусарівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти в  с.Нова Гусарівка,  вулиця ----Балаклійського району Харківської області.».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Новогусарівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти в  с.Нова Гусарівка,  вулиця ----Балаклійського району Харківської області.» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 9.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., яка сказала, що надійшла заява   від гр.---------- про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.------ с. Нова Гусарівка  Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд сесії Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.------ с. Нова Гусарівка  Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу  та згоди на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: вул.------ с. Нова Гусарівка  Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 10.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., яка сказала, що надійшла заява   від гр.-------------- про  надання у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка  провулок ---------, будинок №3 Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд сесії  Новогусарівської сільської ради   питання «про  надання у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка  провулок ---------, будинок №3 Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  надання у приватну власність земельної ділянки в с.Нова Гусарівка  провулок ---------, будинок №3 Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком11 .

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Сільський голова                                                                   В.Г.Кононов