ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 12 березня 2018 року

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 12 березня 2018 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні3  чоловік 

Бондаренко Ольга Олександрівна,  Дранник Анатолій Володимирович,                          Плошенко Михайло Іванович                           

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.     Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2017 рік.

2.      Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 24.01.2018 року.

3.      Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет».

4.     Про транспортне сполучення сіл сільської ради.

5.     Про стан соціального захисту населення сільської ради.

6.     Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2018 рік

7.     Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №197-VІІ  від 21 грудня 2017 року «Про затвердженняПрограми  соціально-економічного розвитку сільської ради на 2018 рік».

8.     Про надання пільги садовому товариству «Росинка» на  території Новогусарівської сільської ради.

9.     Про перелік об’єктів  та види робіт, на яких  засуджені  та особи,  на яких покладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт, які відбуватимуть кримінальне покарання  і адміністративне  стягнення, у виді громадських робіт.

10.                     Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

11.                     Про надання дозволу Новогусарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування  нежитлового об’єкту – будівлі   Новогусарівського навчально-виховного комплексу, за адресою: вулиця Центральна,47 село Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

12.Про надання у приватну власність земельної ділянки в с.Байрак вул. Набережна, 29

    13.Про надання у приватну власність земельної ділянки  в с. Щурівка вул. Перемоги, 8.

14.Про надання у приватну власність земельної ділянки  в с. Нова Гусарівка вул. ім.Т.Г.Шевченко, буд.11.

15. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, з метою отримання у власність, що розташована  в  с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області.

 

Хто за пропонованийпорядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

 

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А., яка ознайомила  з показниками виконання  бюджету за 2017 рік, яка сказала дохідна частина загального фонду  за 2017 рік виконана  на 119,8%. При плані 1071300грн. надійшло 1283110 грн. Основні види  надходжень це плата за землю – при плані 516180 грн., надійшло 609269 грн.  та фіксований  сільськогосподарський податок , при плані 480060 грн., надійшло 560494 грн. Неподаткові надходження при плані 57840 грн., надійшло 63797 грн.  Видаткова частина виконана на 98% . В першу чергу проводились видатки  по захищеним статтям : це заробітна  плата  та оплата   енергоносіїв. Заборгованість  по виплаті заробітної плати  та оплати за енергоносії, станом на 01.01.2018 року немає.  В 2017 році проводились видатки по поточному ремонту  приміщення сільської ради – 106356 грн.,  по сільському будинку культури  на суму – 129411 грн. Проведено поточний ремонт  доріг на суму 243190 грн. По благоустрою проведено  видатки  по відновленню вуличного освітлення на 14980 грн., проведено  обрізку  дерев на 25000 грн. Субвенція районному бюджету склала – 177059 грн.

ВИСТУПИЛИ: голова постійної  планово-бюджетної комісії Алекіна В.П., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2017 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2017 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П., про  затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 24.01.2018 року, який запропонував   слідуючи зміни, а саме:  по КТКВКМБ-0150- організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально - технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради ( у разі її створення), міської, селищної, сільської рад: - зменшити видатки по КЕКВ 2274 на 5000 грн., в квітні місяці, збільшити видатки по КЕКВ 2274 на 5000 грн., в січні місяці.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної  планово - бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 24.01.2018 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження протоколу планово-бюджетної комісії від 24.01.2018 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: головного бухгалтера сільської ради  Дранник О.А. про внесення змін до бюджету сільської ради  затвердженого рішенням ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет».  Запропонувала  винести на розгляд  слідуючі зміни:      за рахунок  нерозподіленого фонду збільшити видатки по сільському будинку культури  по КЕКВ 2210 на 2000 грн. в березні  місяці. Збільшити видатки по КЕКВ 2240 поточний ремонт на 74000 грн.       

Запитань, зауважень  не надійшло                         

 ВИРІШИЛИ:   винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до бюджету сільської ради  затвердженого рішенням ХХІІІ сесії VІІ скликання від 21.12.2017 р. №191-VІІ «Про сільський бюджет»» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає, протокол  поіменного голосування додається.

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О. про транспортне сполучення сіл сільської ради, яка сказала  транспортне сполучення сільської ради залишається  на старому рівні.  Ми не одноразово звертались до керівництва авто перевізника, щоб  нам додатково надали ще один рейс Балаклія-Нова Гусарівка,  але  керівництво ТОВ «АвтоОви»  повідомляють що у них відсутні транспортні засоби.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Дранник А.В., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про транспортне сполучення сіл сільської ради».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про транспортне сполучення сіл сільської ради» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О. про стан соціального захисту населення сільської ради, яка запропонувала  винести     проект рішення на розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ:  винести на розгляд сесії сільської ради питання «Простан соціального захисту населення сільської ради, станом на 01.03.2018 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає.

СЛУХАЛИ: сільського голову Кононова В.Г. про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2018 рік. Запропонував  проект рішення  щодо запобігання  дитячої бездоглядності на території сільської ради, а саме: забезпечити   своєчасне   виявлення,  взяття  на  облік, проведення соціального інспектування та супроводження  сімей,  які неспроможні  або  не  бажають  виконувати виховні функції стосовно дітей.  Проводити роботу  щодо соціально-правового захисту безпритульних і бездоглядних дітей,  їх соціалізації, реабілітації та адаптації в суспільстві. Посилити  відповідальність батьків або осіб, що їх замінюють,  за неналежне виховання дітей,  порушення  їх  прав, жорстоке поводження, залучення до жебракування. Надавати  допомогу сім'ям  з  дітьми,  зокрема сприяти працевлаштуванню батьків, отриманню державної допомоги.                                                              Проводити зовнішньо профілактичні заходи  по відпрацюванню     місць  концентрації неповнолітніх та молоді щодо виявлення  безпритульних дітей, дітей-жебраків, дітей, які схильні до вживання наркотичних, токсичних речовин та алкогольних напоїв.Обмежити  відвідування неповнолітніми  клубного закладу в навчальний та вечірній час (до 21 години у зимовий період та до 22 години у літній період).  Забезпечити здійснення контролю за вказаними нормами. Здійснювати        контроль        за        дотриманням клубним закладом нормативно-правових  актів  щодо  порядку відвідування їх дітьми,  заборони продажу алкогольних напоїв,  тютюнових  виробів,розповсюдження   наркотиків,    насилля,жорстокості.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Дранник А.В., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2018 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про затвердження  заходів з профілактики дитячої безпритульності  та бездоглядності серед неповнолітніх на 2018 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О. про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №197-VІІ  від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми  соціально-економічного розвитку сільської ради на 2018 рік», яка запропонував внести зміни  в рішення, а саме: поточний ремонт доріг комунальної власності сільської ради, а саме: по с. Байрак: вулиця Набережна, провулок Крилова, вулиця Спортивна, вулиця Оксани Петрусенко, провулок  Пушкіна,  вулиця  Верхня,  вулиця  Садова, Вулиця Перемоги, провулок Шкільний,  вулиця Зернова; по с. Щурівка: вулиця Набережна, провулок Армійський, вулиця Медична, провулок Партизанський, вулиця  Крайня, вулиця Чапаєва, вулиця Новоселівка, вулиця Пугачова, вулиця Перемоги, вулиця Дачна, провулок Водяний, провулок Лісний, провулок 8 Березня;               по с.Нова Гусарівка: вулиця ім. генерала Гнечко,  вулиця Центральна, вулиця Молодіжна,  вулиця Набережна,   вулиця Спортивна, вулиця Весняна,  провулок 8 Березня,  провулок Лісний, провулок Луговий, провулок Партизанський, провулок Науковий, провулок Дорожний, провулок Тупіковий, провулок Гагаріна, провулок Новий.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №197-VІІ  від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми  соціально-економічного розвитку сільської ради на 2018 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №197-VІІ  від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми  соціально-економічного розвитку сільської ради на 2018 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 7.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., яка запропонувала на розгляд  комісії  лист садівничого товариства «Росинка» про надання пільг по податку на землю з 01.01.2018 року.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про надання пільги садовому товариству «Росинка» на  території Новогусарівської сільської ради».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання пільги садовому товариству «Росинка» на  території Новогусарівської сільської ради» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 8.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 СЛУХАЛИ:  голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., про перелік об’єктів  та види робіт, на яких  засуджені  та особи,  на яких покладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт, які відбуватимуть кримінальне покарання  і адміністративне  стягнення, у виді громадських робіт. 

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С.,  який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про перелік об’єктів  та види робіт, на яких  засуджені  та особи,  на яких покладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт, які відбуватимуть кримінальне покарання  і адміністративне  стягнення, у виді громадських робіт».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про перелік об’єктів  та види робіт, на яких  засуджені  та особи,  на яких покладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт, які відбуватимуть кримінальне покарання  і адміністративне  стягнення, у виді громадських робіт» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 9.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії Алекіна В.П., який сказав про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. З метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальної громади сіл Нова Гусарівка, Щурівка, Байрак. Запропонував  взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.  В разі перемоги у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, передбачити у місцевому бюджеті 2018 року для спів фінансування заходів проекту кошти в сумі 45405,00 грн. ( сорок п’ять тисяч чотириста п’ять гривень 00 коп. ).

ВИСТУПИЛИ:      член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд ХХІV сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 10.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

    

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., про надання дозволу Новогусарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування  нежитлового об’єкту – будівлі   Новогусарівського навчально-виховного комплексу, за адресою: вулиця Центральна,47 село Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області, яка запропонувала винести проект рішення на  розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу Новогусарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування  нежитлового об’єкту – будівлі   Новогусарівського навчально-виховного комплексу, за адресою: вулиця Центральна,47 село Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 11.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О.,  про заяву Негоди Олексія Дмитровича про надання у приватну власність земельної ділянки в с.Байрак вул. Набережна,29, в зв`язку з купівлею будинку за даною адресою, запропонувала винести проект рішення на  розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання у приватну власність земельної ділянки в с.Байрак вул.Набережна,29» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 12.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О.,   яка сказала, що надійшла заява   від Бутка Олександра Степановича, який представляє інтереси Шулаєва Юрія Вячеславовича про надання у приватну власність земельної ділянки в с. Щурівка вул.Перемоги,8запропонувала винести проект рішення на  розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання у приватну власність земельної ділянки  в с.Щурівка вул.Перемоги,8» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 13.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О.,   яка сказала, що надійшла  заява  від Кононова Вячеслава Григоровича про  надання у приватну власність земельної ділянки  в с.Нова Гусарівка вул.ім.Т.Г.Шевченко, буд.11, яка запропонувала винести проект рішення на  розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання у приватну власність земельної ділянки  в с.Нова Гусарівка вул.ім.Т.Г.Шевченко,  буд.11»  запропонувавши  проект рішення згідно з додатком 14.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово-комунального господарства Бондаренко О.О., яка сказала що надійшла заява від Баштової  Наталії Вікторівни про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, з метою отримання у власність, що розташована  в  с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області, яка запропонувала винести проект рішення на  розгляд сесії.

Запитань, зауважень  не надійшло

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, з метою отримання у власність, що розташована  в  с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області»  запропонувавши  проект рішення згідно з додатком 15.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 6, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Голова  постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                                   О.О.Бондаренко

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                        В.П.Алекін