ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 11 вересня 2019 року

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 11 вересня 2019 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

 Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні2  чоловік 

Дранник Анатолій Володимирович, Плошенко Михайло Іванович                          

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік».

2.  Про  затвердження договору  про  наміри  у наданні іншої субвенції Балаклійському  районному бюджету  з сільського бюджету на фінансування загально районних програм на 2020 рік.

3. Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах.

4.Про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради.

5.Про  виконання  Закону  України  « Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села». 

  6. Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка розташована в  с.Щурівка  Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

7.Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІІ сесії VІІ скликання  від 04 червня 2019 року № 304-VІІ «Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ( за рахунок вільних земель) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області».

8. Про припинення ТОВ «АПК Донець» права  користування земельною ділянкою на умовах оренди.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 5, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

    

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  Алекіна В.П.,  про внесення змін до  рішення  сільської ради №259-VІІ від  21.12.2018 року «Про сільський бюджет Новогусарівської сільської ради на 2019 рік». Запропонувала внести слідуючи  зміни до сільського бюджету на 2019 рік, а саме: Новогусарівська сільська рада повідомляє про внесення зміни до сільського бюджету на 2019р: доходна частина - по ККД-18050500  збільшити доходи в вересні місяці на 50000 грн. і зменшити в листопаді на 50000 грн.          Видаткова частина - внести зміни по загальному фонду за рахунок перерозподілу за функціональною класифікацією в т.ч; по ТКВКМБ 0116030 зменшити видатки на 10000 грн. в липні місяці  по КЕКВ 2240;   по ТКВКМБ-0117461 збільшити  в вересні місяці видатки по КЕКВ2240 на 60000 грн. та зменшити видатки по КЕКВ2240 в листопаді місяці на 50000грн.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до бюджету сільської ради затвердженого рішенням ХХІХ сесії VІІ скликання від 21.12.2018 р. №259-VІІ  «Про сільський бюджет Новогусарівської  сільської ради на 2019 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  Алекіна В.П.,  про   затвердження договору  про  наміри  у наданні іншої субвенції Балаклійському  районному бюджету  з сільського бюджету на фінансування загально районних програм на 2020 рік.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про   затвердження договору  про  наміри  у наданні іншої субвенції Балаклійському  районному бюджету  з сільського бюджету на фінансування загально районних програм на 2020 рік».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про   затвердження договору  про  наміри  у наданні іншої субвенції Балаклійському  районному бюджету  з сільського бюджету на фінансування загально районних програм на 2020 рік» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: голову постійної планово-бюджетної комісії  Алекіна В.П.,  про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах, який сказав Новогусарівська гімназія  повністю підготовлена до нового опалювального року, система опалення перевірена, тому тут ждемо початок опалювального періоду. По ФАП села Щурівка , ФАП повністю закритий завідуюча  звільнилась, тому   на сьогоднішній день ще стоїть питання по розшуку спеціаліста на два ФАПи. В цьому ФАПі залишилось з останніх років  і дрова та вугілля. По ФАП с.Нова Гусарівка   завезли повністю на зиму пілети. По сільському будинку культури завезли дрова та вугілля, по сільській раді є в наявності пілети.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах, 2019-2020 рр.».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в зимових умовах» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.,   про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради. До  пільгових категорій населення  відноситься  учасники бойових дій, учасники війни, діти-війни, багатодітні, сім`ї які  опинились в складних життєвих ситуаціях, також матері-одиначки. З кожним з цих категорій виконкомом сільської ради проводиться  значна робота. До цієї роботи крім виконкому сільської ради також  залучені Новогусарівська гімназія,  працівники СБК та медичні працівники ФАП с.Нова Гусарівка.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради.».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про роботу виконкому сільської ради з пільговими категоріями населення Новогусарівської сільської ради.» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В.про  виконання  Закону  України  «Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села», який сказав санітарне та епідемічне  благополуччя  населення  -  це  стан здоров'я населення та середовища життєдіяльності людини, при якому показники захворюваності перебувають на усталеному рівні для даної території,  умови проживання сприятливі для населення, а параметри факторів   середовища життєдіяльності знаходяться в межах, визначених санітарними нормами, середовище життєдіяльності    людини   це  сукупність   об'єктів,   явищ   і   факторів навколишнього  середовища,  що безпосередньо оточують людину і визначають  умови  її  проживання, харчування, праці, відпочинку, навчання, виховання тощо. Фактори середовища   життєдіяльності  -  будь-які  впливають або можуть впливати  на здоров'я людини чи на здоров'я майбутніх поколінь.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про  виконання  Закону  України  «Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  виконання  Закону  України  «Про  забезпечення  санітарного  та  епідеміологічного  благополуччя  населення  села» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І, який сказав, що надійшла заява   від гр.Голозубова Миколи Андрійовича про присвоєння адреси земельній ділянці, яка розташована в  с.Щурівка  Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка розташована в  с.Щурівка  Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка розташована в  с.Щурівка  Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 6.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В., який сказав, що надійшла заява   від Голозубова Миколи Андрійовича про внесення змін до рішення позачергової ХХХІІ сесії VІІ скликання  від 04 червня 2019 року № 304-VІІ «Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ( за рахунок вільних земель) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області».

ВИСТУПИЛИ:  : член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.,   який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІІ сесії VІІ скликання  від 04 червня 2019 року № 304-VІІ «Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ( за рахунок вільних земель) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області»».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про внесення змін до рішення позачергової ХХХІІ сесії VІІ скликання  від 04 червня 2019 року № 304-VІІ «Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ( за рахунок вільних земель) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з метою отримання у власність, що розташована  за адресою: с. Щурівка  Балаклійського району Харківської області»» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 7.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена  постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Дранник А.В., який сказав, що надійшов лист від генерального директора ТОВ «АПК Донець» про припинення права  користування земельною ділянкою на умовах оренди, площею 3,6930га, кадастровий номер 6320286800:01:000:0921, яка розташована за межами населених пунктів сільської ради. Запропонував припинити  права  користування земельною ділянкою на умовах оренди, площею 3,6930га, кадастровий номер 6320286800:01:000:0921 ТОВ «АПК Донець».

ВИСТУПИЛИ: член постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.,    який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про припинення ТОВ «АПК Донець» права  користування земельною ділянкою на умовах оренди».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про припинення ТОВ «АПК Донець» права  користування земельною ділянкою на умовах оренди» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 8.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Член  постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                            Михайло ПЛОШЕНКО

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                   Володимир АЛЕКІН