ОмскАвтоСклад

Червоногусарівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ: планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства від 20 червня 2019 року

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНИХ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ:

планово-бюджетної, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства

від 20 червня  2019 року          

На засіданні присутні:

Члени  постійної планово-бюджетної комісії  сільської ради:          

Всього членів комісії - 3 чоловік

Присутні на засіданні - 3 чоловік :  

 Алекін Володимир Петрович, Кушнір Семен Семенович, Борисенко Леонід Іванович

Члени  постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства:

Всього членів комісії3 чоловік

Присутні на засіданні2  чоловік 

Плошенко Михайло Іванович, Дранник Анатолій Володимирович                          

 В роботі засідання комісій взяли участь: сільський голова Кононов В.Г., головний бухгалтер Дранник О.А.

Головуючим на засіданні  обрано Кононова В.Г. – сільського голову

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про  очікуване виконання бюджету сільської ради за ІІ квартал 2019 року та заходи  наповнення бюджету сільської ради.

2. Про використання земель Новогусарівської сільської ради, станом  на 01.07.2019 року.

3. Про  покращення матеріально-технічної бази Новогусарівського НВК і підготовку закладу до нового навчального року 2019-2020рр.

 4.Про хід реалізації заходів по освітленню населених пунктів сільської ради, станом на 01.07.2019 року.

5. Про водопостачання населення с.Нова Гусарівка, с.Щурівка,станом  на 01.07.2019 року.

 

Хто за пропонований порядок денний прошу голосувати.

Голосували «за» - 5, «проти» - немає, «утрим.» - немає. Порядок  денний затверджено.

СЛУХАЛИ: голову планово-бюджетної комісії Алекін В.П. про   очікуване виконання бюджету сільської ради за ІІ квартал 2019 року та заходи  наповнення бюджету  сільської ради.  Доходна частина  бюджету сільської ради  за І півріччя 2019  року  перевиконана  на  156647 грн.,  маємо перевиконання  доходів  по єдиному податку,  при плані 260000 грн.,  надійшло 447868 грн.. Що стосується  плати за землю, то тут  маємо  не до отримання коштів в сумі 35503 грн., не виконується  орендна           плата   з  фізичних  осіб,  при  плані 135000 грн., надійшло 84442 грн..

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Борисенко Л.І., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про  очікуване виконання бюджету сільської ради за ІІ квартал 2019 року та заходи  наповнення бюджету сільської ради».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  очікуване виконання бюджету сільської ради за ІІ квартал 2019 року та заходи  наповнення бюджету сільської ради» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 1.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  члена постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.  про використання земель сільської ради,станом  на 01.07.2019 року.На сьогоднішній день  майже вся площа ріллі використовується.  ТОВ «АПК Донець» використовують невитребувані паї без правовстановлюючих документів, але плата в бюджет за ці землі надходять на статтю – інші надходження. Без  документів  так і залишаються  використовувати  земельні ділянки під нежитловими  будівлями, але  плата за користування цими ділянками надходять до бюджету

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про використання земель сільської ради,станом  на 01.07.2019 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про використання земель сільської ради,станом  на 01.07.2019 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 2.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.   про  покращення матеріально-технічної бази Новогусарівського НВК і підготовку закладу до нового навчального року 2019-2020 рр., яка сказала на даний час  у навчальному закладі йде ремонт, фарбуємо, де потрібно  стелю, підлогу, стіни. Пофарбували гральний майданчик, в їдальні була проведена побілка та фарбування, частково було переварене опалення.

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про  покращення матеріально-технічної бази Новогусарівського НВК і підготовку закладу до нового навчального року 2019-2020рр».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про  покращення матеріально-технічної бази Новогусарівського НВК і підготовку закладу до нового навчального року 2019-2020рр.»  запропонувавши   проект рішення згідно з додатком 3.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ:  голову планово-бюджетної комісії Алекін В.П.  про хід реалізації заходів по освітленню населених пунктів сільської ради,станом на 01.07.2019 року, який сказав   с.Нова Гусарівка повністю забезпечена  освітленням,  на кожній вулиці та провулку стоять у нас ліхтарі.  По с.Щурівка на даний час у нас стоять 4 ліхтаря, нам потрібно придбати ще 12 ліхтарів,  по с.Байрак  працюють 3 ліхтаря, потрібно  ще 9  штук,  сподіваємось, що у нас по роботі за 6 місяців з’являться кошти, які ми направимо на придбання матеріалів, яке  потрібного нам  для повного забезпечення освітленням всіх населених пунктів.  

ВИСТУПИЛИ:  член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про хід реалізації заходів по освітленню населених пунктів сільської ради, станом на 01.07.2019 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про хід реалізації заходів по освітленню населених пунктів сільської ради, станом на 01.07.2019 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 4.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

СЛУХАЛИ: члена постійної  комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та житлово - комунального господарства Плошенко М.І.  про водопостачання  населення с.Нова Гусарівка, Щурівка,станом  на 01.07.2019 року,  який сказав на даний час бувають перебої у водопостачанні  с.Нова Гусарівка, системи стара прийшла в негідність,  періодично десь рвуться труби, ремонтувати немає чим, немає ні коштів, ні людей. Мешканці за воду  не платять   та не розуміють, що можуть залишитися  повністю  без водопостачання. Декілька раз проводились збори по створенню комунального підприємства, але ніхто не хоче йти керувати та відповідати за цю роботу.

ВИСТУПИЛИ: член постійної планово-бюджетної комісії Кушнір С.С., який запропонував винести на розгляд  сесії VІІ скликання Новогусарівської сільської ради   питання «Про водопостачання населення с.Нова Гусарівка, с.Щурівка, станом  на 01.07.2019 року».

Запитань, зауважень  не надійшло.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії сільської ради питання  «Про водопостачання населення с.Нова Гусарівка, с.Щурівка,станом  на 01.07.2019 року» запропонувавши проект рішення згідно з додатком 5.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 5, «проти» - немає , «утрим.» - немає

 

Член постійної комісії з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин

та житлово-комунального господарства                                    А.ДРАННИК

 

Голова постійної

планово-бюджетної комісії                                                            В.АЛЕКІН